“Penguins” ĢM: Komandā ir jāveic izmaiņas, saglabājot tās kodolu

Džims Ruterfords
Džims Ruterfords | Foto: Lake Fong/Post-Gazette

Nacionālās hokeja līgas () komandas Pitsburgas “Penguins” ģenerālmenedžeris atzinis, ka ir sarūgtināts par vienības parādīto sniegumu ”play-in” sērijā, kā arī izteicās, ka sastāvā ir jāveic izmaiņas.

Jau ziņots, ka “Penguins” ar Teodoru Bļugeru sastāvā piekāpās Monreālas ”Canadiens” sērijā līdz trim uzvarām cīņā par iekļūšanu Stenlija kausa izcīņā ar 1-3.

“Tas ļoti sarūgtina, un komandā ir jāveic izmaiņas,” sacīja Rutenfords. “Domāju, ka jāskatās jaunāku spēlētāju virzienā, kur puiši vēlas pierādīt sevi. Taču to jādara piesardzīgi, lai mēs varētu veiksmīgi veikt pārbūvi un joprojām būt konkurējoša komanda.”

Ģenerālmenedžeris norādīja, ka Sidnijs Krosbijs noteikti nekur nedosies. Tāpat arī Jevgēņijs Malkins un Kriss Letangs ir neaizskarami, jo Rutenfords plāno saglabāt šo vienības kodolu.

“Plānoju virzīties uz priekšu ar šo kodolu,” atzina ”Penguins” ģenerālmenedžeris. “Tie ir labi spēlētāji. Viņi vēl var parādīt labu hokeju. Vienmēr esmu teicis, ja mums tiek piedāvāta lieliska maiņa, kas palīdzēs komandai šobrīd un nākotnē, tad tas ir jāizskata. Bet necentīšos aktīvi tirgot galvenos hokejistus.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par