Peress pēc Verstapena rīcības Brazīlijas sacīkstē: Tas parāda, kas viņš patiesībā ir

14/11/2022 13:28
Nokopēts
Serhio Peress

Pirmās formulas (F-1) komandas pilots Serhio Peress pēc aizvadītā Brazlījas “Grand-Prix” paudis sašutumu par sava komandas biedra Maksa Verstapena rīcību, sacīkstes izskaņā izvēlētos nepalaist garām meksikāņu pilotu.

Jau vēstīts, ka Brazīlijas “Grand Prix” posmā savu pirmo karjeras uzvaru svinēja Džordžs Rasels. Lielisks bija arī bija viņa komandas biedrs Lūiss Hamiltons, kurš ierindojās otrajā vietā un sagādāja “Mercedes” vienībai dubultuzvaru, kamēr labāko trijnieku noslēdza Karloss Sainss (“Ferrari”).

Brazīlijas sacīkstes izskaņā Verstapens apdzina savu komandas biedru Peresu, tālāk par mērķi nosakot “Alpine” braucēja Fernando Alonso apdzīšanu. Tas gan divkārtējam čempionam Verstapenam neizdevās un “Red Bull” vienība lūdza palaist garām Peresu, kuram šobrīd ir svarīga cīņa par otro vietu kopvērtējumā ar “Ferrari” pārstāvi Šarlu Leklēru. Verstapens izvēlējās neizpildīt šo “Red Bull” uzdevumu.

Pēc sacīkstes beigām komanda Verstapenam jautāja, kas noticis. “Es jau jums to teicu iepriekšējā vasarā. Nevaicājiet vairāk par to. Tas beidzot ir skaidrs? Esmu izskaidrojis savus iemeslus un palieku pie tiem,” atbildēja Verstapens. Pēc tam arī Peress izteica savu viedokli par šo situāciju: “Jā, tas parāda, kas viņš patiesībā ir.”

Vēlāk Verstapens šo incidentu skaidroja plašāk. “Šajā situācijā man bija savi iemesli. Tikko mēs ar Peresu tos pārrunājām un domāju, ka tā ir labāk, jo tagad varam to atstāt pagātnē. Tas nav pasaules gals, ka pirms Abū Dabī posma viņiem ar Leklēru ir vienāds punktu skaits. Tāpat augstāk būs tas, kurš finišēs labākā pozīcijā. Ja viņam vajadzēs palīdzību, tad es to sniegšu.”

Braucēju kopvērtējums

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām