Peress vēl neplāno atkāpties no cīņas par titulu

23/08/2022 11:19
Nokopēts
Serhio Peress

Pirmās formulas (F-1) pilots Serhio Peress pilotu kopvērtējumā šobrīd atrodas 85 punktus aiz komandas biedra un čempionāta līdera Maksa Verstapena. Taču meksikānis skaidri norāda, ka neplāno atkāpties no cīņas par titulu, uzstājot, ka “jebkas var notikt”.

Ungārijas “Grand Prix” sacīkstē Peresam tika jautāts, vai viņš plāno palīdzēt Verstapenam iegūt otro čempiona titulu pēc kārtas, vai arī viņam joprojām ir vēlme samazināt atstarpi cīņā par titulu. Pilots izvēlējās pēdējo variantu, uzstājot, ka vēl viss ir iespējams.”Es domāju, ka šobrīd viss vēl ir iespējams, tāpēc mums ir jāturpina cīnīties. “Ferrari” pēdējās pāris sacīkstēs ir bijuši nedaudz ātrāki par mums, tāpēc mums vienkārši jāturpina cīnīties, viss var notikt. Es domāju, ka pēc trim vai četrām sacīkstēm varēs redzēt, kā viss ir sakārtojies. Cerams, līdz tam laikam mēs spēsim izlīdzināt plaisu,” sacīja Peress.

Peress sezonu sāka spēcīgi, pirmajās septiņās sacīkstēs izcīnot četrus pjedestāla finišus, tostarp uzvaru Monako. Taču kopš tā laika viņš divas reizes finišējis otrais un pēdējās sešās sacīkstēs divreiz sacīkstes noslēdzis priekšlaicīgi. Kamēr viņa komandas biedrs Verstapens izcīnījis četras uzvaras. Taču uz jautājumu, kur ierindotos viņa 2022. gada sezonas pirmā puse salīdzinājumā ar iepriekšējām sezonām F-1, Peress atbildēja: “Diezgan augstu. Manuprāt, šī ir bijusi ļoti laba sezonas pirmā puse. Čempionātā viss vēl ir iespējams.”

“Es domāju, ka tas, kas patiešām sabojāja manu sezonas pirmo pusi bija nepabeigtās sacīkstes. Bez tām mans čempionāts būtu izskatījies daudz savādāk nekā tas ir tagad. Kopumā no šīs pussezonas ir daudz pozitīvā, ko paņemt tālāk,” komentēja “Red Bull” pilots.

Peress šobrīd pilotu kopvērtējumā ieņem trešo vietu, piecus punktus atpaliekot no “Ferrari” pilota Šarla Leklēra.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.4
4.33
1.66
4.75
4.2
1.63
3.1
3.75
2.15
5.5
3.8
1.63
3.6
3.4
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām