Peters Solbergs atgriezīsies WRC

Petrs Solbergs, Sportazinas.com
Foto: autosport.com

Rallijkrosa zvaigzne Peters Solbergs piedalīsies Pasaules rallija čempionāta () Spānijas posmā, braucot ar ”Volkswagen” spēkratu, ziņo “Autosport.com”.

Novēģu pilots WRC karjeru noslēdza 2012. gadā, tomēr pēc sešu gadu pārtraukuma atgriezīsies autosporta elitē. Stūrmane Spānijas posmā Solbergam būs Veronika Engana, kura parasti ir viņa dēla Olivera palīdze.

Rallijkrosa zvaigzne Spānijas posmā, kas pirms sešiem gadiem bija viņa pēdējais posms WRC, vadīs ”Volkswagen” jauno “Polo R5″ rallija auto. Tikmēr otrai ”Volkswagen” ekipāžai pie stūres sēdīsies Francijas braucējs Ēriks Kamilli.

”Gandrīz visi zina par manu rallija aizrautību. Kad komandas vadītājs man piedāvāja piedalīties Spānijas posmā, uzreiz piekritu. Janvārī izmēģināju mašīnu un nevēlējos no tās kāpt ārā. Jau no paša sākuma viss “Polo R5″ darbojās lieliski. Tā bija privilēģija vadīt mašīnu jau kopš pirmās reizes. Esmu priecīgs, ka komanda uzticējies man un Ērikam,” pauda 2003. gada WRC čempions Solbergs.

Spānijā piedalīsies Sebastians Lēbs, kurš arīdzan šosezon piedalās pasaules rallijkrosa čempionātā (WRX). Lēbam tas būs pēdējais no šogad ieplānotajiem WRC posmiem “Citroen” komandas sastāvā.

Sacensībās startēs pēdējie trīs pasaules čempioni rallijā, jo tajās piedalīsies arī Sebastians Ožjē. Pēdējo reizi trīs WRC čempioni uz starta bija sastopami 2010. gada Somijas rallijā, kur brauca gan Lēbs un Solbergs, gan Juha Kankunens.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par