“Petrow/Beitar” Čempionu līgas pamatkārtu sāk ar zaudējumu

26/10/2022 21:11
FC Petrow

Latvijas čempionvienība telpu futbolā “Petrow”/”Beitar” trešdien ar zaudējumu uzsāka UEFA Čempionu līgas pamatkārtu. “Petrow”/”Beitar” septītās grupas spēlē ar 1:4 (0:1) piekāpās Kauņas “Žalgiris”.

Devītajā minūtē tukšā vārtu stūrī no pusmetra attāluma netrāpīja Andžejs Mickēvičs, vēlāk savu izdevību nerealizēja Dmitrijs Kuzmins. Toties lietuvieši 14.minūtē atklāja rezultātu, pēc Alberta Voskunoviča piespēles pa zemi no laukuma centra bumbu vārtos ielabojot Arturam Alvesam, – 1:0 “Žalgiris” labā.

28.minūtē pēc brīvsitiena izspēles tuvu “Žalgiris” vārtiem pēc Viktora Kuļepova piespēles vārtus guva Artjoms Kozlovskis, bet jau 31 sekundi vēlāk 2:1 Lietuvas kluba labā pēc Kaiki Melu piespēles panāca Luks Sendžiks. 32.minūtē mājinieki panāca jau 3:1, pēc Alvesa piespēles vārtus gūstot Marselu. 38.minūtē Felipe Reiss pārkāpa noteikumus pret Voskunoviču, un Melu realizēja soda sitienu, ne pārāk spēcīgi, taču precīzi raidot bumbu vārtu kreisajā augšējā stūrī.

Vēl grupā spēlē Itālijas Eboli “Feldi”, ar ko Latvijas klubs tiksies ceturtdien, un Somijas klubs Jiveskiles “Kampuksen Dynamo”, ar ko tiks spēlēts piektdien. Dienas pirmajā spēlē “Feldi” ar 4:2 (1:2) pieveica “Kampuksen Dynamo” vienību.

No septītās grupas elites kārtā iekļūs vien grupas uzvarētāji.

Jau ziņots, ka priekšsacīkstēs “Petrow”/”Beitar” augusta beigās Erevānā ar 7:2 uzvarēja mājinieci “Yerevan”, ar 6:9 (4:5) piekāpās Londonas “Helvecia” un ar 8:1 pārspēja “Europa” no Gibraltāra. Trijām no četrām komandām grupā bija divas uzvaras, bet “Petrow”/”Beitar” starp šīm vienībām bija labākā gūto un zaudēto vārtu starpība, kas ļāva iekļūt pamatkārtā.

Pagājušās sezonas “Optibet” telpu futbola virslīgas finālsērijā “Petrow”/”Jelgava” ar 3-1 uzvarēja “Raba” komandu, par labāko valstī kļūstot otro reizi vēsturē.