“Petrow”/”Beitar” cieš sagrāvi un atvadās no izredzēm kvalificēties ČL elites kārtai

27/10/2022 17:51
FC Petrow / Beitar

Latvijas čempionvienība telpu futbolā “Petrow”/”Beitar”  ceturtdien UEFA Čempionu līgas pamatkārtas otrajā mačā piedzīvoja zaudējumu, atvadoties no izredzēm kvalificēties elites kārtai. “Petrow”/”Beitar”  septītās grupas spēlē ar 3:10 (2:6) piekāpās Itālijas vienībai Eboli “Feldi”

Devītajā minūtē pēc Vinčenco Kaponigro vārtiem vadībā izvirzījās Itālijas vienība, taču pēc minūtes neizšķirtu panāca Artjoms Kozlovskis. Venancio Čīni-Baldaso atguva “Feldi” vienu vārtu pārsvaru, bet atkal nedaudz vairāk kā minūti vēlāk rezultātu izlīdzināja Dmitrijs Kuzmins. Pirmā puslaika turpinājumā itāļi guva četrus bezatbildes vārtus, precīziem esot Lukasam Baroni, Valdiram de Limam, Andrē Fantečelem un vēlreiz Čīni-Baldaso. Savukārt otrajā puslaikā pa diviem vārtiem Eboli komandas labā guva Giļermao un Džankarlo Selučio, bet “Petro-w” rindās trešos vārtus guva Miks Babris, kurš izcēlās ar precīzu sitienu 27.minūtē.

Sestdien Latvijas vienība noslēdzošajā mačā stāsies pretī Somijas klubam Jiveskiles “Kampuksen Dynamo”. Trešdien pirmajā spēlē “Petrow”/”Beitar”  ar 1:4 (0:1) piekāpās Kauņas “Žalgiris”, kamēr pretinieki pirmajā mačā ar 4:2 (1:2) pieveica “Kampuksen Dynamo” vienību. No septītās grupas elites kārtā iekļūs vien grupas uzvarētāji.

Jau ziņots, ka priekšsacīkstēs “Petrow”/”Beitar” augusta beigās Erevānā ar 7:2 uzvarēja mājinieci “Yerevan”, ar 6:9 piekāpās Londonas “Helvecia” un ar 8:1 pārspēja “Europa” no Gibraltāra. Trijām no četrām komandām grupā bija divas uzvaras, bet “Petrow”/”Beitar”  starp šīm vienībām bija labākā gūto un zaudēto vārtu starpība, kas ļāva iekļūt pamatkārtā.

Pagājušās sezonas “Optibet” telpu futbola virslīgas finālsērijā “Petrow”/”Jelgava” ar 3-1 uzvarēja “Raba” komandu, par labāko valstī kļūstot otro reizi vēsturē.