“Petrow”/”Jelgava” triumfē Latvijas čempionātā telpu futbolā

21/05/2022 18:31

“Petrow”/”Jelgava” sestdien Jelgavā uzvarēja Latvijas čempionātā telpu futbolā. Finālsērijas ceturtajā spēlē “Petrow”/”Jelgava” mājās ar 5:2 (3:0) pārspēja “Raba” komandu. Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva 3-1 “Petrow”/”Jelgava” labā.

Miks Babris trešajā un 12.minūtē, kā arī Artjoms Kozlovskis devītajā minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā ar 3:0. Artūrs Jerofejevs gan mājinieku rindās par otru dzelteno kartīti mačā savā priekšā ieraudzīja “sarkano plāksteri”. Kozlovskis 22.minūtē panāca 4:0, taču pēc tam divus vārtus viesi atspēlēja. 33.minūtē Vlads Rimkus guva vārtus, un divas minūtes vēlāk izcēlās Eriveltons da Silva – 2:4. 37.minūtē Babris no savas laukuma puses guva savus trešos vārtus spēlē, kad viesi mēģināja spēlēt bez vārtsarga, bet kļūdījās piespēlē – 5:2.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā Jelgavas vienība uzvarēja ar 11:2, otrajā mačā ar “Raba” viesos revanšējās papildlaikā ar 5:4 (1:3), bet trešajā spēlē “Petrow”/”Jelgava” atkal svinēja uzvaru ar 9:2. Bronzas medaļas izcīnīja “Nikars” komanda.

“Petrow”/”Jelgava” pusfināla sērijā līdz trim uzvarām ar 3-0 uzvarēja “Nikars” komandu, bet “Raba” ar 3-1 guva virsroku pār “Jēkabpils lūši”/”Ošukalns”. Iepriekš izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfinālu nepārvarēja “Rēzekne”, “Salaspils”, “Nikers” un “Nīca”/”OtankiMill”.  Abas Latvijas čempionāta finālistes aprīļa beigās tikās arī Latvijas kausa finālā, kurā ar 3:2 pārāka bija “Raba”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Anžejs Pasečņiks
30/11/2022 16:01

Labas ziņas Latvijas basketbolam – Pasečņiks kļūst par Vembanjamas komandas biedru Francijā

Latvijas basketbola izlases centra spēlētājs Anžejs Pasečņiks pievienojies Francijas klubam Levaluā Perē “Metropolitans 92”, informē komanda. Šajā komandā spēlē nākamā gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafta iespējamais pirmais numurs francūzis…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…