“Petrow/Jelgava” triumfē telpu futbola virslīgas regulārajā sezonā

29/03/2021 16:27
Petrow/Jelgava

“Petrow”/”Jelgava” sestdien svinēja panākumu Latvijas telpu futbola virslīgas spēlē, kas komandai ļāvis priekšlaicīgi kļūt par regulārā čempionāta uzvarētāju. Aizvadītās sezonas čempioni “Petrow”/”Jelgava” sestdien viesos ar 6:2 (2:1) uzvarēja sīvākos konkurentus Jēkabpils “Lūšus”/”Ošukalns”.

Līderu cīņā 14.minūtē pirmie vadību ieguva mājinieki, 1:0 panākot Dimitrijam Kuzminam. Maksims Seņs jau minūti vēlāk panāca neizšķirtu, bet 20.minūtē viņš izcēlās ar otro vārtu guvumu.  Otrā puslaika sākumā spēle izvērtās notikumiem bagāta. 25.minūtē Aleksandrs Hudaiberdijevs viesu rindās panāca 3:1, Igors Lapkovskis trīs minūtes vēlāk pretinieku pārsvaru samazināja līdz minimumam, bet 4:2 29.minūtē panāca Dmitro Šamli. Līdz spēles beigām Seņs guva savus trešos vārtus, bet 6:2 panāca Šamli, kurš ar 15 “goliem” dala labākā snaipera godu virslīgā.

Vēl sestdien Daugavpils “Lokomotiv” savā laukumā ar 1:4 (0:1) zaudēja “Raba”. Uzvarētāju komandā precīzi sita Toms Kristiāns Grīslis, Edersons Pinjeiru un Artūrs Strazdiņš, bet Maksims Siņicins bumbu raidīja savos vārtos. Vienīgos “Lokomotiv” vārtus spēles 32.minūtē iesita Aleksandrs Macuks.

Tikmēr “Rēzekne” mājās ar 2:3 (0:1) piekāpās “Salaspils” vienībai. Kārlis Līcis uzvaru kaldināja ar “hat-trick”, bet mājinieku rindās divreiz izcēlās Ričards Raščevičs, kuram šosezon pretinieku vārtsargu izdevies pārspēt 15 reizes. Visbeidzot svētdien RSU/”BAO-Dobele” savā laukumā ar 3:5 (0:4) piekāpās “Nikars”. Edijs Skurjats, Sergejs Oļeškovs, Dmitrijs Ščuka un Oskars Ikstens vārtus guva jau pirmajā puslaikā, ieliekot spēcīgus pamatus uzvarai. Konstantīns Zabarovskis 27.minūtē panāca 5:0, bet līdz pamatlaika beigām Dobeles vienībā izcēlās Pavels Smertjevs, Artūrs Mhitarjans un Alberts Mhitarjans.

Otrdien un trešdien paredzētas 13.kārtas spēles, bet sestdien tiks aizvadītas pēdējās jeb 14.kārtas četras spēles.

Pēc 12 spēļu kārtām līdere ar 33 punktiem ir “Petrow”/”Jelgava”, par sešiem punktiem mazāk ir “Lūšiem”, bet vadošo trijnieku ar 23 punktiem noslēdz “Nikars”. Tālāk ar 20 punktiem seko “Raba”, 11 punkti ir “Rēzeknei”, Dobeles vienība iekrājusi desmit punktus, par vienu atpaliek “Lokomotiv”, taču pēdējā jeb astotajā pozīcijā ar septiņiem punktiem ir “Salaspils”.