“Petrow” telpu futbolisti pabeidz Čempionu līgas priekšsacīkstes, sagraujot pretinieku

27/08/2022 23:49
Telpu futbols

Latvijas čempionvienība telpu futbolā “Petrow” sestdien tika pie panākumu UEFA Čempionu līgas priekšsacīkšu trešajā spēlē, kas ļāva iekļūt sacensību pamatkārtā. “Petrow” ar rezultātu 8:1 (2:0) pārspēja “Europa” no Gibraltāra.

Pirmajā puslaikā ar precīziem sitieniem izcēlās Dmitrijs Kuzmins un Artjoms Kozlovskis, bet otrajā puslaikā vēl vienus vārtus guva Kozlovskis, divas reizes precīzi sitieni padevās Vladam Rimkus, bet pa reizei precīzi bija Miks Babris, Matīss Babris un Maksims Seņs.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā “Petrow” ar 7:2 (4:2) uzvarēja mājinieci “Yerevan”, bet otrajā spēlē ar 6:9 (4:5) piekāpās Londonas “Helvecia”. Pēdējā grupas spēlē “Helvecia” ar 4:8 piekāpās “Yerevan”, kā rezultātā trīs no četrām komandām bija divas uzvaras. “Petrow” starp trīs vienībām bija labākā zaudēto un gūto vārtu starpība, kas ļāva nodrošināt vietu pamatkārtā.

Vietu pamatkārtā nopelnīja tikai astoņu apakšgrupu uzvarētāji un spēles paredzētas oktobra izskaņā. Arī šajā turnīra stadijā tālāk uz elites kārtu tiks tikai četru apakšgrupu pirmo vietu ieguvēji. Pagājušās sezonas “Optibet” telpu futbola virslīgas finālsērijā “Petrow”/”Jelgava” ar 3-1 uzvarēja “Raba” komandu, par labāko valstī kļūstot otro reizi vēsturē.