“Petrow” telpu futbolisti zaudē ČL priekšsacīkšu otrajā mačā

25/08/2022 17:51
Telpu futbols

Latvijas čempionvienība telpu futbolā “Petrow” ceturtdien piedzīvoja neveiksmi UEFA Čempionu līgas priekšsacīkšu otrajā spēlē. “Petrow” ar rezultātu 6:9 (4:5) piekāpās Londonas “Helvecia”.

Pirmajā puslaikā, spēlei ritot līdzīgi, vārtus guva Dmitrijs Kuzmins, Artjoms Kozlovskis, Artūrs Mhtarjans un Klaudio Ribeiro, taču pirms pārtraukuma vadībā izvirzījās pretinieku komanda. Otrā puslaika ievadā Kuzminam izdevās panākt neizšķirtu, tomēr Londonas vienība atkal izvirzījās vadībā. 31.minūtē 6:6 panāca Miks Babris, bet atlikušajā spēles daļā “Helvecia” guva trīs bezatbildes vārtus.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā “Petrow” ar 7:2 (4:2) uzvarēja mājinieci “Yerevan”. Pēdējā spēlē “Petrow” tiksies ar “Europa” no Gibraltāra.

Vietu pamatkārtā nopelnīs tikai astoņu apakšgrupu uzvarētāji un spēles paredzētas oktobra izskaņā. Arī šajā turnīra stadijā tālāk uz elites kārtu tiks tikai četru apakšgrupu pirmo vietu ieguvēji. Pagājušās sezonas “Optibet” telpu futbola virslīgas finālsērijā “Petrow”/”Jelgava” ar 3-1 uzvarēja “Raba” komandu, par labāko valstī kļūstot otro reizi vēsturē.