Karlsons domā par karjeras noslēgšanu: Gribēju tomēr Liepājā aizvadīt atvadu maču

Ģirts Karlsons, sportazinas.com
Foto: FK Liepāja

Pieredzējušais Latvijas futbola uzbrucējs Ģirts Karlsons, visticamāk, noslēgs savu profesionālo karjeru, futbolists apstiprināja portālam “Sportazinas.com”.

Aizvadītajā sezonā 37 gadus vecais uzbrucējs bija labākais “Liepāja/Mogo” komandas vārtu guvējs. Futbolists izcēlās ar desmit precīziem sitieniem, kas bija sestais labākais rādītājs turnīrā.

Pēc sezonas gan kluba un Karlsona ceļi šķīrās. “Ar Liepājas vienību man saistības ir pārtrauktas un šobrīd atpūšos no sporta. Komanda jau sezonas beigās lika noprast, ka līgums netiks pagarināts, turklāt šobrīd man arī nav bijuši piedāvājumi ne no Latvijas, ne ārvalstu klubiem,” atklāja uzbrucējs.

Karlsons jau iepriekš karjeru vēlējies noslēgt tieši Liepājas vienības rindās. “Iepriekš biju iecerējis pabeigt karjeru Liepājā un citus variantus pat neapsvēru, bet diemžēl lēmumu par līguma neturpināšanu saņēmu pēkšņi un pārāk vēlu, lai paspētu sarīkot atvadu spēli. No mana skatpunkta izvērtās diezgan nepatīkama situācija.”

“Ja godīgi, šobrīd domāju par karjeras beigšanu. Tuvākā nākotne gan ir nedaudz miglā tīta, tomēr, visticamāk, ka beigšu spēlēt,” sacīja Karlsons.

Liepājas komandu sezonas ievadā trenēja ekstravagantais gruzīns Tamazs Pertija, bet pēc tam vadības grožus pārņēma viņa asistents Mareks Zuntners. Pēc Zuntnera īsu brīdi komandas galvenā trenera postenī bija argentīnietis Karloss Dario Aurelio, tomēr viņš ar vienību bija īsu laiku.

Šobrīd liepājniekus vada Skotijas speciālists Gordons Jangs, kurš kopā ar Zuntneru bija arī Latvijas nacionālās valstsvienības treneru asistenti aizvadītajā UEFA Nāciju līgas ciklā. Karlsons atklāja, ka Aurelio un Jangs neredzēja viņu savos spēles plānos, tādēļ sezonas otrajā pusē latvietis arvien biežāk atradās uz rezervistu soliņa.

“Katram trenerim ir savs skatījums. Kad komandā ienāca Aurelio, tad sāku spēlēt pavisam maz. Kopumā situācija nebija patīkama, jo ne man īsti viņš patika, ne arī es viņam. Konflikti ar treneriem man nebija, tomēr tāda bija situācija un tur neko nevarēja darīt. Droši vien, ka neietilpu ne Aurelio, ne Janga spēles plānos. Katram trenerim ir savs redzējums un viņi izvēlās sastāvu – vai nu tu spēlē vai nespēlē,” izteicās Karlsons.

“Iepriekšējā sezonā fiziski jutu, ka vēl vienu sezonu Liepājā varētu nospēlēt, ja man piedāvātu pagarināt līgumu, taču šobrīd izskatās, ka man ir jādomā par karjeras beigām. Jangs arī pateica, ka nerēķinās vairs ar mani un negarantē spēles laiku. Liepājas komanda šobrīd smailes uzbrucēja pozīcijā meklēs ārzemnieku, kurš, visticamāk, būšot no britu salām,” noteica uzbrucējs.

Karlsons pēc karjeras beigām plāno izmēģināt spēkus trenera arodā. “Gribētos palikt sportā, bet laiks rādīs, kā būs. Par treneri mācīties es iešu, lai saprastu, vai varu to darīt un vai man tas patīk,” noslēdza futbolists.

Latvijas izlases rindās kopš 2003. gada Karlsons aizvadījis 51 spēli, kurā guvis deviņus vārtus. Savus debijas vārtus izlasē viņš guva 2005. gada decembrī pret Ziemeļkoreju (1:1), bet pēdējos 2010. gada martā pret Angolu (1:1).

Liepājas komanda, kurai aizvadītajā sezonā ģenerālsponsors bija “Mogo”, Virslīgas sezonu pabeidza ceturtajā vietā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par