Pieredzējušais Golovkins neplāno noslēgt karjeru, Kanelo būs nepieciešama operācija

18/09/2022 09:57
Nokopēts
Genādijs Golovkins

Pieredzējušais Kazahstānas bokseris Genādijs Golovkins (42-2-1) pēc cīņas ar meksikāņu boksa superzvaigzni Saulu Kanelo Alvaresu (58-2-2) norādīja, ka pagaidām vēl neplāno noslēgt profesionālo karjeru, kamēr meksikānis atklāja, ka viņam pēc dueļa būs nepieciešama kreisās rokas operācija.

Jau ziņots, ka naktī uz svētdienu Lasvegasā boksa vakara galvenajā cīņā Kanelo pēc punktiem ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pārspēja 40 gadus veco Kazahstānas bokseri Golovkinu, noslēdzot savstarpējo cīņu triloģiju un aizstāvot sev piederošo absolūtā čempiona titulu supervidējā svara kategorijā līdz 76,2 kilogramiem. Visi trīs tiesneši atdeva uzvaru meksikāņu bokserim (116-112, 115-113, 115-113), kurš izrādījās labāks arī visu trīs cīņu kopskaitā (2-0-1). Pirmais abu bokseru duelis noslēdzās ar dalītu neizšķirtu, kamēr otrajā cīņā Alvaress oficiāli uzvarēja ar vairākuma lēmumu.

“Šī bija ļoti gudra cīņa, tā bija vairāk taktiska kā, piemēram, šahs. Šodien Kanelo bija labāks,” zaudējumu atzina Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) vidējā svara čempions Golovkins. “Cīņas otrajā daļā centos pagriezt tās gaitu sev par labu. Jutos labi un šī bija laba cīņa. Visi zina, ka šī ir augstākā klase un labākā cīņa boksā. Visi zina, kas ir Kanelo un katrs slikts gājiens pret viņu var nozīmēt cīņas beigas. Ja netrāpīsi sitienu, cīņa beigsies. Paskatieties uz viņa un manām sejām – tās ir tīras, jo mēs bijām vislabāk sagatavojušies, un mēs to parādījām cīņā.” Cīņas beigās Golovkins paspieda roku Kanelo un piebilda, ka ar boksu vēl nav beidzis un neplāno pagaidām noslēgt profesionālo karjeru.

Tikmēr absolūtais čempions supervidējā svara kategorijā (līdz 76,2 kilogramiem) Kanelo paziņoja, ka savainojuma dēļ tuvākajā laikā paņems nelielu pārtraukumu no cīņām. “Man ir problēmas ar kreiso roku, tāpēc man ir nepieciešama operācija,” atklāja meksikāņu bokseris. “Bet man iet labi. Es esmu cīnītājs un tāpēc es esmu šeit.”

“Bet es priecājos, jo atstāju visu sevi ringā,” pauda Kanelo. “Liels paldies par atbalstu. Savā dzīvē esmu gājis cauri ļoti daudzām grūtībām. Labākais, ko var darīt, it mēģināt turpināt virzīties uz priekšu. Nesen pārdzīvoju grūtu periodu pēc sakāves [pret Bivolu] un patiesībā parādīju, ka sakāves ir lieliskas, jo tās iedvesmo atgriezties un parādīt savu pieticību. Golovkins ir ļoti labs cīnītājs, tāpēc mēs esam šeit. Es virzīšos uz priekšu, lai paplašinātu un stiprinātu savu mantojumu.”

Triloģijas beigas – Kanelo pārliecinoši uzvar Golovkinu un nosargā absolūtā čempiona titulu

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām