Pikāns: Irbes piesaistīšana komandai bija sapnis

Andis Pikāns pēc Latvijas čempiontitula iegūšanas. Foto: HK Kurbads

Hokeja klubs “Kurbads” ir paraugs visam Latvijas hokejam, marketinga ziņā pārliecinoši pirmā komanda. Ārpus konkurences ir Rīgas “Dinamo”, jo komanda ir no cita plauktiņa. Jaunnedēļ Latvijas čempionvienība atklās mājas halli, kuras mērķis ir būt labākajai treniņu hallei visā Latvijā. Tomēr tas nav vienīgais jauninājumus no čempionu nometnes.

“Šobrīd par 90 procentiem viss ir pabeigts,” iesāk “Kurbads” īpašnieks . “Intensīvi strādājam pie ledus kvalitātes un halles mikroklimata, saistībā ar kondicionēšanu un ventilāciju. Notiek darbs, lai dabūtu labāko rezultātu. Labā ziņa ir tāda, ka gaisma ir redzama tuneļa galā. Mērķis ir būt labākajai treniņu hallei Latvijā.”

Izdzirdot vārdu Rumbula, daudziem čipoto mašīnu īpašniekiem ietrīsas sirds, kāds visu gadu gaida pirmās sniegpārslas, lai dotos uz Rumbulas lidlauku un kārtīgi nojātu savu mašīnu. Tomēr ekstrēmās braukšanas cienītāji var neuztraukties, jo halle nav uzslieta lidlauka vidū, un hokeja cienītāju novietotās mašīnas netraucēs, lai piektdienas vakarā palielītos ar mašīnas zirgspēkiem.

Atgriežoties pie hokeja, šonedēļ “Kurbads” treneru kolektīvu papildināja . Augusta sākumā Pikāns apstiprināja, ka komandas tuvumā redzēta Latvijas hokeja leģenda, kad abas puses vienojās par sadarbības modeli – Irbe sāka darbu ar komandas vārtsargiem.

“Irbes piesaistīšana nebija plāns, drīzāk, to varētu nosaukt par sapni. Sapņiem ir tieksme piepildīties, ja ilgstoši par tiem domā. Irbe strādās ar komandas vārtsargiem, galvenā trenera asistenta pienākumus viņš nepildīs,” par Irbes lomu komandā izteicās “Kurbads” šefs.

Nedēļas nogalē Liepājā trīs dienu garumā norisināsies pārbaudes turnīrs “Amber Puck”, kurā dalību ņems Latvijas hokeja Virslīgas komandas HK “Liepāja Optibet”, HK “Kurbads”, HK “Mogo” un Zviedrijas 1. divīzijas komanda HC “Wings”. Tā būs noslēdzošā fāze pirmssezonas sagatavošanās posmam. Turnīrs būs svarīgs tiem “Kurbads” spēlētājiem, kuri komandā ir ar pārbaudes laika līgumiem.

“Sergejs Pečura ir ar pārbaudes laika līgumu, pēc turnīra Liepājā pieņemsim lēmumu, vai uzbrucējs paliks komandā. Ar Jēkabu Rēdlihu esam vienojušies, ka no pirmā septembra viņš pievienosies treniņu procesam,” ieskicē Andis Pikāns.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par