Pilnībā atcelta šī gada PČ sezona blakusvāģu motokrosā

Kaspars Stupelis un Etjēns Bakss, sportazinas.com
Kaspars Stupelis un Etjēns Bakss | Foto: WSC

Pilnībā atcelta blakusvāģu motokrosa 2020.gada pasaules čempionāta sezona, ziņo Starptautiskā Motosporta federācija (FIM).

Pēc pēdējām izmaiņām kalendārā čempionātā bija palikuši vien pieci no sākotnēji 11 paredzētajiem posmiem, taču arī tie bija zem jautājuma zīmes. Lēmumu par čempionāta pilnīgu atcelšanu pieņēma FIM sadarbībā ar sacensību promouteru “APO Multimedia”.

“Tā vietā, lai gaidītu un liktu visiem dzīvot neziņā, abas puses piekrita koncentrēties uz 2021.gadu un gatavoties nākamajai sezonai,” teikts FIM paziņojumā.

“Mūsu sporta veids ir atkarīgs no skatītājiem trases malā, kuri nodrošina atmosfēru un ienākumus. Bez noteikta skatītāju skaita finansiālais risks posmu rīkotājiem ir pārāk liels, tāpēc nebūtu godīgi no viņiem šajos laikos prasīt likt uz spēles savu eksistenci. Tā kā ierobežojošie noteikumi valstīs atšķiras, ir izveidojusies sportistiem netaisnīga situācija, kas dažām komandām ļauj vairāk gatavoties nekā citām,” atzīst “APO Multimedia” vadītājs Martins Bena.

Latvijā šogad pasaules čempionāta posms nebija paredzēts.

Šosezon pasaules čempionātā plānoja piedalīties latviešu kantētājs , kurš startētu kopā ar nīderlandieti Danielu Vilemsenu. Stupelis jau iepriekš Latvijas laikrakstiem pauda, ka gatavs čempionātā startēt arī nākamajā sezonā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par