Pirmo reizi vēsturē “Optibet” Virslīga iekļauta slavenajā spēlē “Football Manager”

22/10/2021 13:11

Latvijas spēcīgākais futbola turnīrs “Optibet” Virslīga pirmo reizi vēsturē iekļauts slavenajā futbola menedžmenta spēlē “Football Manager”. Latvijas čempionāts spēlē debitēs tās jaunākajā izlaidumā, proti, “Football Manager 2022″, kas tirdzniecībā nonāks 9. novembrī.

Gada sākumā Latvijas futbola līdzjutējiem turnīra rīkotāji deva iespēju izmēģināt neoficiālo “Optibet Virslīgas” papildinājumu, kuru ļoti atzinīgi novērtēja ne tikai Latvijas sporta cienītāji, bet arī “Sega” un “Sports Interactive” pārstāvji.  Visā pasaulē kopumā tika pārdoti vairāk kā 33 miljoni “Football Manager 2021” kopiju, bet jaunajai spēlei tiek prognozēti vēl lielāki pārdošanas apjomi, lēš čempionāta mājaslapa.

“Optibet” Virslīga kļuvusi par pirmo līgu Baltijas valstu vēsturē, kas oficiāli iekļauta “Football Manager” spēļu sērijā.  “Vēl gadu iepriekš, kas tāds nebija iedomājams, taču tagad tā ir realitāte. Spēles pārstāvji bija patīkami pārsteigti ar mūsu paveikto veidojot neoficiālo Latvijas čempionāta papildinājumu. Tas kļuva par lielisku sākumu tam, ka “Optibet” Virslīga oficiāli kļuva par vienu no licencētajām līgām jaunajā spēlē.”

Latvijas čempionāta vārds tagad atrodas blakus pasaules spēcīgākajiem futbola turnīriem. Miljoni cilvēku visā pasaulē katru dienu, ieslēdzot “Football Manager 2022”, jau pirmajā lapā redzēs “Optibet” Virslīgas logo,” sacīja Latvijas Futbola virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs.

“Football Manager” piedāvā iespēju pilnībā pārvaldīt izvēlēto futbola klubu. Jaunajā “Football Manager 2022” spēlē būs atrodami visi Latvijas augstākās līgas klubi, to logo, spēļu krekli, stadioni un sastāvi, turklāt spēlētājiem ir pievienotas arī bildes. Tas viss nodrošinās vēl lielāku realitātes sajūtu, kā arī ļaus labāk iepazīties ar “Optibet” Virslīgas futbolistiem.

“Ir ieguldīts milzīgs darbs, lai “Optibet” Virslīga pēc iespējas vairāk atbilstu realitātei. Kopā ar spēles pārstāvjiem esam veltījuši lielu uzmanību spēlētāju iemaņām, balstoties uz oficiālo “Instat” statistiku un citiem mums pieejamiem datiem. Ir padomāts par visu – spēlētāju iemaņām, pozīcijām, plusiem un mīnusiem, pat rakstura īpašībām. Esmu pārliecināts, ka to spēs novērtēt futbola fani ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās,”  ar detaļām iepazīstināja viens no šī projekta vadītājiem Pauļus Jakelis.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
30/11/2021 07:19

Porziņģis traumas dēļ pamet maču, “Mavericks” atzīst “Cavaliers” pārākumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristaps Porziņģis un Dalasas “Mavericks” ar rezultātu 96:114 atzina Klīvlendas “Cavaliers” pārākumu. Porziņģis priekšlaicīgi pameta mača, jo ieguva labās potītes savainojumu. Arī pirms traumas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…