PK bobsleja sezona atsāksies ar četrinieku sacensībām Vintenbergā

Oskars Ķibermanis, sportazinas.com
Oskars Ķibermanis Foto: Viesturs Lācis/IBSF

Pasaules kausa (PK) sezona bobslejā šodien Vācijas pilsētā Vinterbergā turpināsies ar sacensībām četriniekos, kurās starti paredzēti arī Latvijas pilotu Oskara Ķibermaņa un Ralfa Bērziņa ekipāžām.

Pirmais brauciens sāksies plkst.15.30, bet otrajam starts tiks dots plkst.17. Sacensības tiešraidē pārraidīs Latvijas Televīzijas 7.kanāls.

Jau ziņots, ka Latvijas bobsleja komanda nolēma Pasaules kausa sezonu turpināt ar Ķibermaņa un Bērziņa ekipāžām, Oskaram Melbārdim pagaidām nepiedaloties šī līmeņa sacensībās.

Ķibermaņa ekipāžu stums Lauris Kaufmanis, Arvis Vilkaste un Matīss Miknis. Savukārt Bērziņam palīdzēs Edgars Nemme, Edgars Pirogs un Dāvis Spriņģis.

Vinterbergā sportisti piektdien aizvadīs pirmās četrinieku sacensības, bet vēlreiz tās notiks dienu vēlāk, kad arī tiks noskaidrots Eiropas čempions.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc divām sacensībām līderis ar 450 punktiem ir kanādietis Džastins Kripss, pa 402 punktiem ir vācietim Johannesam Lohneram un Ķibermanim, bet 392 punktus iekrājis vēl viens Vācijas pilots Frančesko Frīdrihs.

Sportisti pagājušā gada pēdējos treniņus aizvadīja Siguldā, bet uz Vāciju devās 29.decembrī.

Sezonas pirmie divi Pasaules kausa posmi notika Leikplesidā, kur Ķibermanis divniekos bija divreiz ceturtais, bet četriniekos ieņēma otro un ceturto vietu. Bērziņš startēja tikai divnieku sacensībās, kurās bija 18. un 19.pozīcijā.

Kā pagājušā gada nogalē sarunā ar laikrakstu “Diena” norādīja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis, Melbārdis pagaidām Pasaules kausa sacensībās nepiedalīsies, jo nav vajadzības noraudzīties, kā sportists brauc pa otro desmitu.

Pasaules kausa sezona janvārī turpināsies ar mačiem Laplaņā, Insbrukā un Kēnigszē, februāra ievadā būs posms Sanktmoricā, bet mēneša vidū ledusrenes sportisti cīnīsies Siguldā, kur dalīs arī Eiropas čempionāta medaļas četrās disciplīnās, izņemot bobsleja četriniekus, kuri par Vecā kontinenta godalgām cīnīsies Vinterbergā. Sezona noslēgsies februāra beigās/marta sākumā ar pasaules čempionātu Altenbergā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par