Plāni tomēr neizjūk – paziņots Brieža un Opetaijas cīņas pārceltais datums

04/02/2024 10:12
Nokopēts
Džeijs Opetaija un Mairis Briedis

Latvijas boksera Maira Brieža un austrālieša Džeija Opetaijas revanša duelis, kas bija paredzēts Taisona Fjūrija un Oleksandra Usika cīņas vakarā, pārcelts uz 18.maiju, vietnē “Instagram” pavēstīja Latvijas sportista treneris Dimitrijs Šiholajs.

Jau ziņots, ka Fjūrija un Usika smagā svara čempionu jostu apvienošanas cīņa, kurai 17.februārī bija jānotiek Rijādā, tika atcelta, jo Fjūrijam treniņos tika uzsista brūce virs acs. Dienu vēlāk britu bokseris sociālajos medijos paziņoja, ka ir panākta vienošanās pārcelt cīņu uz 18.maiju un kā norises vietu saglabāt Saūda Arābijas galvaspilsētu Rijādu, pārceļot uz maiju arī Brieža un Opetaijas dueli.

Fjūrijs, kurš 35 cīņās ir svinējis 34 uzvaras un reizi cīnījies neizšķirti, ir pasaules čempions Pasaules Boksa padomes (WBC) versijā, bet Usiks, kura kontā ir 21 uzvara tikpat cīņās, ir pasaules čempions Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), kā arī mazāk prestižās Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) versijās.

Briedis savu līdz šim pēdējo cīņu aizvadīja 2022.gada jūlijā, kad Goldkostā, Austrālijā, piedzīvoja zaudējumu tieši Opetaijam un atvadījās no IBF čempiona jostas pirmajā smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem).

Latvietis 2020.gada septembra beigās Minhenē Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālcīņā uzvarēja kubieti Junielu Dortikosu un ieguva Muhameda Ali trofeju, kā arī IBF čempiona jostu pirmajā smagajā svarā un žurnāla “The Ring” čempiona jostu. Briedis bijis čempions arī Pasaules Boksa organizācijas (WBO) un Pasaules Boksa padomes (WBC) versijās.

39 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 28 uzvaras, no kurām 20 bijušas ar nokautu. Pirms cīņas ar Opetaiju viņš bija cietis tikai vienu zaudējumu – WBSS pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Usiku. 28 gadus vecais Opetaija uzvarējis visās 24 cīņās un 19 no tām noslēdzis ar nokautu. Pēc tikšanās ar Briedi nākamās divas cīņas viņš aizvadīja pērn septembrī un decembrī, uzvarot Džordanu Tompsonu un Elisu Zorro.

Titānu cīņa pārcelta – Fjūrijs treniņā gūst traumu

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām