Pļāvējs: Ja izskanējošais fakts rezultēsies ar darbiem, Indraša dalība izlasē nebūs pieļaujama

30/06/2022 10:57
Nokopēts
Miks Indrašis

Latvijas hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs sarunā ar “Latvijas Televīziju” komentēja latviešu hokejista Mika Indraša lēmumu karjeru turpināt Krievijas kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Maskavas “Spartak”.

“Man ziņa, tāpat kā visiem pārējiem, bija gana liels pārsteigums, tomēr plašākus komentārus sniegt būtu pāragri. Vakardienas laikā nav izdevies sazvanīt Miku, lai noskaidrotu reālo situāciju. Pārsteigums bija, tomēr nevar teikt, ka šī ziņa nokrita kā sniegs uz galvas,” Indraša lēmumu komnetēja LHF ģenerālsekretārs.

Balstoties uz sporta likumā veiktajām izmaiņām, Indrašis vairs nevarēs pārstāvēt Latvijas valstvienību. “Ja izskanējošais fakts rezultēsies ar reāliem darbiem, tad noteikti Mika dalība Latvijas izlasē nebūs pieļaujama. Šobrīd sporta likumā pieņemtās izmaiņas nenosaka termiņu, kurā šis noteikums ir spēkā, tāpēc šobrīd šis ir lēmums bez beigu datuma,” par Indraša nākotni izlasē sacīja Pļāvējs.

Izskanējušas runas, ka arī latviešu hokejists Jānis Jaks plāno parakstīt līgumu ar Krievijas komandu. “Šobrīd tādas baumas ir dzirdētas, tomēr man negribētos, ka tas realizējās, tāpēc skaļi par to nevēlos runāt,” runas komentēja ģenerālsekretārs.

Jau ziņots, ka latviešu hokejists Miks Indrašis savu karjeru turpinās Krievijas komandā Maskavas “Spartak”. Līgums ar latvieti ticis noslēgts uz vienu sezonu.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.5
4.8
1.44
5
4.2
1.62
4.8
3.9
1.68
1.41
4.75
7.5
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām