Pļaviņš: Kad sākām spēlēt kopā, bija mērķis progresēt, taču tagad tādas sajūtas vairs nav

15/09/2021 23:26

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs dalījušies pārdomās par sadarbības pārtraukšanu, kas tika izziņota šodien. Portāls “Sportazinas.com” šodien noskaidroja, ka abi turpmāk vairs nespēlēs kopā. Sportisti laikā no 6. līdz 10. oktobrim piedalīsies Pasaules tūres finālsacensībās Itālijā, taču tad sadarbība tiks noslēgta. Pludmales volejbolistu vienošanās par turpmāko sadarbības neturpināšanu notikusi mierīgā ceļā.

“Šķiramies kā draugi, nekāda naida nav, bet dažreiz labāk izšķirties,” Latvijas Volejbola federācija (LVF) citē Toču.. “Mums ar Mārtiņu ir normālas attiecības. Bija vienošanās spēlēt kopā līdz olimpiskajām spēlēm, to mēs izdarījām un sasniedzām arī rezultātu. Pirmajos turnīros bija augšupeja, pēc tam varbūt vairs negāja tik labi, bet tagad ir izaicinājumu laiks. Dažreiz viss jāpamaina, lai neiestagnē un viss iet uz priekšu.  Uz pārmaiņām jāskatās no gaišās puses, tāpēc skatos pozitīvi. Domāju, ka turpinājumā arī sparingosim un aizvadīsim kādu treniņu kopā.”

“Ceļazīmi uz olimpiskajām spēlēm izcīnījām 2019. gadā, bet kopš tā laika mums bija lejupslīde,” pauda Pļaviņš. “Šogad rezultāti bija švaki, to varēja norakstīt uz traumām, bet emocionāli kaut kā likās… Vēl šodien ar Edgaru runājām, viņš teica, ka lēmums pareizs. Man ir tikai viens mērķis – olimpiskās spēles. Nezinu, vai tagad ir pārliecība vienam par otru, ka mums iespējama komandas izaugsme, lai tiktu uz Parīzes spēlēm. Kad sākām spēlēt kopā, tad bija mērķis progresēt, likās, ka viss notiks un ir laba iespēja, taču tagad tās sajūtas vairs nav tādas. Bet mums abiem joprojām patīk pludmales volejbols. Ja būsim tīkla pretējās pusēs, tad varbūt būs cits azarts un emocijas, kas viņa un manu sportisko karjeru pavilks uz priekšu – bet to es vairāk saku par sevi. Lielākais izaicinājums ir būt labā formā. Gadi iet, bet jūtos labi, viss kārtībā, esmu gatavs cīnīties trīs gadus, gatavs jauniem izaicinājumiem.”

Pļaviņš/Točs šogad Tokijas olimpiskajās spēlēs cīnījās par medaļām, taču zaudēja bronzas spēlē un turnīru noslēdza ceturtajā pozīcijā. Ņemot vērā aktuālo FIVB rangu, kas atjaunināts 13. septembrī, Pļaviņš/Točs ieņem 36. pozīciju. Latvijas pirmais numurs ir Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri atrodas 13. vietā.

Sadarbību vairs neturpinās pludmales volejbola duets Pļaviņš/Točs

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ģirts Ankipans, Normunds Sējējs un Artis Ābols
18/10/2021 11:02

Kur tagad strādā kādreizējie “Dinamo” galvenie treneri?

Rīgas “Dinamo” Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aizvada savu 14. sezonu. Iepriekšējos 13 gados komandu vadījuši speciālisti no dažādām valstīm ar dažādu pieeju, un arī līdzjutēju atmiņas par viņiem ir visai…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…