Sadarbību vairs neturpinās pludmales volejbola duets Pļaviņš/Točs

15/09/2021 11:08

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs vairs neturpinās sadarbību, noskaidroja portāls “Sportazinas.com”. Abi sportisti laikā no 6. līdz 10. oktobrim piedalīsies Pasaules tūres finālsacensībās Itālijā, taču tad sadarbība tiks noslēgta. Pludmales volejbolistu vienošanās par turpmāko sadarbības neturpināšanu notikusi mierīgā ceļā.

Pļaviņš/Točs šogad Tokijas olimpiskajās spēlēs cīnījās par medaļām, taču zaudēja bronzas spēlē un turnīru noslēdza ceturtajā pozīcijā. Ņemot vērā aktuālo FIVB rangu, kas atjaunināts 13. septembrī, Pļaviņš/Točs ieņem 36. pozīciju. Latvijas pirmais numurs ir Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri atrodas 13. vietā.

36 gadus vecais Latvijas pludmales volejbola veterāns Pļaviņš no 2004. līdz 2008. gadam spēlēja kopā ar Samoilovu, bet tad apvienojās ar Šmēdiņu, ar kuru spēlēja līdz 2012. gadam, kad abi izcīnīja bronzu Londonas olimpiskajās spēlēs un kad Pļaviņu nosauca par sezonas labāko aizsardzības spēlētāju pasaulē. Pēc tam Pļaviņš uzspēlēja ar Jāni Pēdu, Haraldu Regžu, Hermanu Egleskanu un Aleksandru Soloveju, bet 2017. gadā viņš apvienojās ar Toču.

Tikmēr 32 gadus vecais Točs karjeras laikā spēlējis kopā ar tādiem pludmales volejbolistiem kā Tomu Vanagu, Tomu Benjavu, Tomu Šmēdiņu, Rihardu Finsteru un Pļaviņu.

Komentāri - 1

  • Robs
    16/09/2021 05:43

    Nu re! Nesaskaņas tomēr izrādījās nepārvaramas. Kaut vispār viņiem visiem karjeras iet uz beigām. Bet jauno faktiski nav!

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…