Pleinics: Muižnieks līdz galam neattaisnoja uz sevi liktās cerības

30/06/2017 14:58
Kārlis Muižnieks BK Ventspils treneris - Sportazinas.com

Sportazinas.com ir izdevies sazināties ar aizvadītās sezonas Latvijas basketbola līgas vicečempionu BK “Ventspils” valdes priekšsēdētāju Ralfu Pleinicu, lai uzzinātu jaunumus Ventspils kluba nometnē.

Iepriekš Lietuvas medijos izskanēja informācija, ka par Latvijas vicečempionu galveno treneri varētu kļūt lietuviešu speciālists Gediminas Petrauskas. Pleinics atzina, ka komandas vadība līdz galam nav apmierināta ar Kārļa Muižnieka darbu, bet minētais lietuvietis varētu būt viens no kandidātiem uz galvenā trenera krēslu nākamās sezonas kontekstā.

Kārlim Muižniekam ar BK “Ventspils” līgums spēkā ir arī uz nākošo sezonu.

“Par treneri varu teikt, ka Kārlis līdz galam neattaisnoja uz sevi liktās cerības. Varbūt regulārās sezonas izskaņā, pēc izcīnītās pirmās vietas puiši atslāba, bet tam, kas notika finālā nav attaisnojumu. Sava daļa atbildības jāuzņemas Muižniekam, bet jāsaprot tas, ka laukumā jau viņš negāja.”

“Pēc sezonas esam skatījušies, kas varētu nomainīt Kārli. Šis lietuvietis nonāca mūsu redzeslokā. Viņš ir labs speciālists, taču kamēr viss nav oficiāli neko plašāk komentēt nevēlos,” situāciju ar Petrausku komentēja Ventspils komandas ilggadējais ģenerālmenedžeris.

Šobrīd līgumi ar klubu ir pieciem spēlētājiem. Tie ir Ronalds Zaķis, Māris Ziediņš, Ingus Jakovičs, Rihards Lomažs un Aigars Šķēle.

Tāpat par sadarbības turpināšanu tiks uzrunāts arī Māris Gulbis. Skaidrības neesot par vienu no komandas pēdējo gadu līderiem Kristapu Janičenoku.

“Par Kristapu varu teikt, ka sezonas beigās viņš bija neapmierināts ar komandas darbībām laukumā (regulārās sezonas beigās un finālsērijā – red.). Jūlija sākumā runāsim ar Kristapu par viņa iespējamo palikšanu Ventspilī,” tā izteicās Pleinics.

Vaicāts, vai spēku samērs tiešām bija tik atšķirīgs, ka neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru, Pleinics atbildēja: “Protams, ka nē. Bet ja tā notika, tad acīmredzot tas ir tas, ko mēs bijām pelnījuši.”

Jau ziņojām, ka BK “Ventspils” arī nākošsezon startēs FIBA Čempionu līgā.

Komentāri - 1

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…