Početino pēc sagrāves pret “Bayern”: Esam ļoti apbēdināti un vīlušies, tomēr mums ir jāturas kopā

Mauriso Početino, sportazinas.com
Mauriso Početino | Foto: DANIEL LEAL-OLIVAS / AFP

Pēc otrdien piedzīvotā graujošā zaudējuma UEFA Čempionu līgas spēlē Totenhemas “Hotspur” galvenais treneris aicināja savus spēlētājus nenokārt galvu un turēties kopā.

Jau ziņojām, ka ar četriem vārtiem izceļoties Seržem Njabrī, Minhenes “Bayern” futbolisti otrdien svinēja graujošu uzvaru UEFA Čempionu līgas mačā.

“Bayern” B apakšgrupas duelī viesos ar 7:2 (2:1) sagrāva Totenhemas “Hotspur”.

“Hotspur” pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē, spēlējot mājās, ielaida septiņus vārtus.

Početino pēc spēles nesteidzās nosodīt savus spēlētājus, vien norādot, ka šādi zaudējumi nedrīkst salauzt komandu.

“Futbolā tā var gadīties. Katrs viņu pieskāriens beidzās ar vārtu guvumu. Esam ļoti apbēdināti un vīlušies, tomēr mums ir jāturas kopā,” teica Početino. “Arī ar šādām situācijām ir jātiek galā. Ir grūti, tomēr jāsakopo spēki un jādodas tālāk.”

“Palieciet kopā un palīdziet viens otram,” aicinājumu savai komandai veltīja galvenais treneris. “Pēc šādām sakāvēm ir ļoti svarīgi spēt atkal noticēt sev. Tas ir vienīgais veids kā atkopties.”

Pēdējo reizi “Hotspur” septiņus vārtus ielaida 1996.gadā, kad viesojās pie Ņūkāslas “United”.

Totenhemas komanda visos turnīros pēdējo desmit spēļu laikā spējusi izcīnīt tikai trīs uzvaras, tāpēc Početino atzīmēja, ka klubs vairs nedrīkst gulēt uz veciem lauriem.

“Varbūt jūs jau garlaikojaties jo manām runām, bet futbols ir šodien, nevis vakar. Lietas ir jādara šodien un rīt, jo nav svarīgi, kāda pieredze mums bija pirms trim mēnešiem,” atzīmēja speciālists. “Esam satriekti, jo katrs “Bayern” pieskāriens bumbai, mums bija ļoti sāpīgs.”

“Viņi guva vārtus ar katru pieskārienu. Ir grūti to pieņemt, tomēr mums jādodas tālāk.”

Galvenais treneris arī nebaidījās teikt, ka viņa komanda labi spēlējusi tikai trešdaļu no mača.

“30 minūtes spēlējām labi – atzīstams sniegums, kā arī veidojām augstu presingu. Nepaveicās, ka ielaidām vārtus pirmā puslaika beigās. Tie bija ļoti nozīmīgi,” uzsvēra speciālists. “Pēc realizētās “pendeles”, kas bija mūsu otrie vārti, komandai bija vēl vairākas iespējas izcelties, taču no 83. līdz 88.minūtei mēs ielaidām vēl trīs vārtus.”

Otrdienas spēlē lielisku sniegumu turpināja demonstrēt Roberts Levandovskis, kurš UEFA Čempionu līgas divās spēlēs jau izcēlies ar trim vārtu guvumiem, bet Vācijas bundeslīgā sešos mačos viņa rēķinā jau desmit gūti vārti.

Zīmīgi, ka četrus vārtus guvušais Njabrī iepriekš Eiropas klubu turnīros nebija izcēlies ar precīziem sitieniem.

Trešdien tiks aizvadītas vēl astoņas otrās kārtas spēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par