Popovičs par trenera karjeras turpināšanu: Kāpēc nē?

Gregs Popovičs, sportazinas.com
Gregs Popovičs | Foto: AP Photo/Brandon Dill

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Sanantonio “Spurs” stūrmanis neplāno beigt trenera karjeru par spīti viņa vadītās vienības palikšanai ārpus izslēgšanas spēļu zonas, ziņo “New York Times” žurnālists Marks Šteins.

Jau vēstīts, ka “Spurs” aizvadītajā naktī piedzīvoja zaudējumu pret Jūtas “Jazz” ar 112:118, noslēdzot sezonu 11. vietā Rietumu konferencē un netiekot pie iespējas spēlēt “play-in” sērijā par astoto pozīciju Rietumos. Šī ir pirmā sezona 23 gadu laikā, kad komanda no Sanantonio nebūs redzama izslēgšanas turnīrā.

Jautāts par savu trenēšanu nākamajā sezonā, 71 gadu vecais speciālists atbildēja ar pretjautājumu. “Kāpēc nē?” speciālistu citē žurnālists.

“Spurs” izslēgšanas turnīrā spēlēja 22 sezonas pēc kārtas, kas ir dalīts NBA rekords. Tikpat sezonas pēc kārtas no 1950. līdz 1971. gadam izslēgšanas turnīrā spēja iekļūt arī Sirakjūzas “Nationals”, kas šīs sērijas laikā 1964. gadā pārtapa par Filadelfijas “76ers”.

Popovičā vadībā “Spurs” piecas reizes kļuva par NBA čempioni. Savukārt pats speciālists trīs reizes tika atzīts par līgas labāko treneri.

Popovičs par neiekļūšanu “play-off” pirmo reizi 23 sezonu laikā: Nav jēgas kavēties atmiņās

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par