Porjē: Habibs žņaudz pretiniekus un dara ar viņiem visu, ko pats vēlas

Habibs Nurmagomedovs, Dastins Porjē, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs, Dastins Porjē | Foto: MMA Fighting

Ultimate Fighting Championship (UFC) pagaidu čempions vieglajā svarā pirms cīņas pret čempionu Habibu Nurmagomedovu dalījās pārdomās par savu pretinieku un gaidāmo dueli.

“Cīņa pret Habibu ir visas manas dzīves stāsts. Ja es uzvarēšu viņu, tad cilvēki teiks, ka Nurmagomedovs bija vājš, nevis es biju labs. Viņš visus uzvar, žņaudz puišus un dara ar viņiem visu, ko pats vēlas. Neviens neko nevar izdarīt ar viņu. Tāpēc Habibs ir neuzvarams,” atzina Porjē.

Duelis starp Nurmagomedovu un Porjē tiks aizvadīts Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī jau šovakar. Cīņas sākums plkst. 23:00 pēc Latvijas laika.

Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Tikmēr Porjē pēdējo dueli aizvadīja 13. aprīlī, kad viņš piecu raundu duelī pārspēja Maksu Holoveju. Iepriekš gan cīkstonis kādu laiku ringā nebija izgājis, jo priekšpēdējā viņa cīņa risinājās pērnā gada 28. jūlijā, kad divos raundos tika pārspēts Edijs Alvaress.

Nurmagomedovs spiests izģērbties un slēpties aiz dvieļa, lai iekļautos vieglā svara kategorijā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par