Porziņģis investējis finansiālus līdzekļus jaunizveidotā ASV un Izraēlas uzņēmumā

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis Foto: Glenn James/NBAE/Mavs.com

Latviešu basketbola superzvaigzne Kristaps Porziņģis investējis finansiālus līdzekļus ASV un Izraēlas uzņēmumā, kas nodarbojas ar traumu novēršanas tehnoloģiju izstrādi.

Uzņēmuma nosaukums ir “Zone7”, kas ieguvis 2,5 miljonu dolāru finansējumu, daļu no naudas summas investējot Porziņģim un kādreizējam futbolistam Džordi Kruifam.

“Zone7” apkopo informāciju par sportista medicīnisko vēsturi, kā arī pašreizējo veselības stāvokli, treniņu intensitāti, atlēta fiziskajām spējām, utt.

Pēc tam, ņemot vērā šo informāciju, mākslīgā intelekta programma identificē savainojumu risku un sniedz atsauksmes, kā arī rada aptuveno priekšstatu, kas jāmaina treniņos un kā tas savukārt ietekmēs sniegumu un vai mazinās savainojumu riskus.

Izanalizētā informācija pēc tam tiek nosūtīta treneriem un komandas ārstiem, lai viņi varētu veikt potenciālas korekcijas sportista treniņu metodikā. Būtībā šī programma kalpos, lai spēlētājiem būtu iespējas maksimāli izvairīties no traumām.

Šo platformu jau izmanto Augstākās beisbola līgas (MLB) komandas, kā arī “La Liga”, Augstākās futbola līgas (MLS) un atsevišķas UEFA Čempionu līgas vienības.

Jau ziņots, ka Dalasas “Mavericks” spēlētājs Porziņģis jau kopš ienākšanas Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) cīnās ar vairākiem savainojumiem, bet nopietnākais bija pērnā gada sākumā, kad latvietis pārplēsa ceļgala krusteniskās saites.

Ģenerāļa un Bruņa Naglas #5

"Ģenerāļa un Bruņa Naglas" ep. 5. Kungi atkal satikās savā "viesistabā" jeb studijā, lai parunātu #ParSportu Šoreiz 5 karstas tēmas. #FedCup #DāmuTeniss #LatvijaVar #Mourinju #SuperBowl #Futbols #VAR #NHL #UzvarētVarIkviens

Gepostet von 11TV am Montag, 11. Februar 2019

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par