Porziņģis: Man bija iespējas tikt pie lielākas lomas, nopelnot vairāk naudas, bet izvēlējos Bostonu

03/10/2023 09:34
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis sarunā ar “NBC Sports Boston” atskatījies uz savu vasaru un iepriekšējo sezonu.

Jāatgādina, ka Porziņģis starpsezonā no Vašingtonas “Wizards” tika aizmainīts uz “Celtics” un spēlēs vienībā, kas ir viena no titula pretendentēm. Pēc tam basketbolists ar Bostonas vienību vienojās par līgumu uz vēl divām sezonām līdz 2026.gadam par aptuveni 60 miljoniem ASV dolāru.

“Esmu bijis līgā jau vairākus gadus un galu galā nozīme ir tikai uzvarām,” izteicās Porziņģis. “Man bija dažādas iespējas, kur turpināt karjeru un varbūt tikt pie lielākas lomas, nopelnot vairāk naudas. Bet izvēlējos nākt uz Bostonu, lai spēlētu šajā ikoniskajā organizācijā kopā ar lieliskiem spēlētājiem. Ceru, ka varēšu šeit iedot vēl vairāk. Man neko vairāk nevajadzēja dzirdēt, esmu šeit un tā ir neticama sajūta.”

“Nedaudz nepamanīts palicis tas, kāda man bija iepriekšējā sezona tieši aizsardzībā,” uzsvēra basketbolists. “Salīdzinot ar saviem pirmajiem gadiem šeit, uzlaboju savu spēli aizsardzībā. Uzskatu, ka “Celtics” sastāvā varu savu aizsardzību pacelt vēl nākamajā līmenī. Uzbrukumā agrāk vai vēlāk sapratīsim, kā jāspēlē kopā, iegūsim ritmu un būs ļoti, ļoti grūti mūs apturēt.”

Porziņģis par savainojuma iemeslu, savu lomu, Teitumu un Braunu

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām