Porziņģis: Man Vašingtona pietrūkst, taču viņi gribēja iet citu ceļu un es to pilnībā saprotu

01/11/2023 10:27
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis pēc spēles pret savu bijušo klubu Vašingtonas “Wizards” komentēja atgriešanos ASV galvaspilsētā, kā arī atcerējās starpsezonā notikušo maiņas darījumu.

Jāatgādina, ka Porziņģis pēc savas karjeras statistiski labākās sezonas, kurā viņš izcēlās ar vidēji 23,2 punktiem, 8,4 atlēkušajām bumbām un 1,5 bloķētiem metieniem, aizvadītajā starpsezonā no “Wizards” tika aizmainīts uz “Celtics”. Naktī uz otrdienu latvietis šoreiz jau kā Bostonas spēlētājs atgriezās Vašingtonā un aizvadīja pirmo maču pret bijušo klubu. “Ļoti īsā laikā iemīlēju šo pilsētu,” par atgriešanos Vašingtonā teica Porziņģis. “Tādēļ man šeit ir daudz emociju, daudz lielisku attiecību.”

“Wizards” pēc iepriekšējās sezonas beigām nonāca strupceļā, jo par brīvajiem aģentiem varēja kļūt gan Porziņģis, kura līgumā bija iestrādāta spēlētāja opcija, gan cits komandas vadošais spēlētājs Kails Kuzma. Ņemot vērā, ka komandas rezultāti ar Bredliju Bīlu, Porziņģi un Kuzmu nebija iepriecinoši, kā arī “Wizards” atlaida ģenerālmenedžeri, jaunā kluba vadība nolēma uzsākt pārbūves procesu. Vispirms tika aizmainīts Bīls, kam sekoja Porziņģa darījums.

“Vasarā devos ar domu, ka vēlētos palikt Vašingtonā ilgtermiņā, jo tās bija manas mājas, bet NBA viss mainās ļoti ātri,” turpināja Porziņģis. “Tu jebkurā brīdī vari tikt aizmainīts. Es varēju tikt aizmainīts sezonas laikā, to nekad nevar zināt. Tas vienkārši tādā veidā arī notika un es, godīgi sakot, nevarēju iedomāties labāku scenāriju. Man Vašingtonas pietrūkst, taču viņi gribēja iet citu ceļu un es to pilnībā saprotu.”

Kuzma slavē Porziņgi un ar sajūsmu atceras viņu kā komandas biedru

Porziņģis par “Celtics” aizsardzību: Man tā ir paradīze

TOP notikumi
1
X
2
4.4
4.33
1.66
4.75
4.2
1.63
3.1
3.75
2.15
3.6
3.4
2.05
5.5
3.8
1.63
5.25
4.2
1.58
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām