Porziņģis par neiekļūšanu Zvaigžņu spēlē: Ja godīgi, tad esmu priecīgs, ka varēšu nedaudz atpūsties

10/02/2024 10:03
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis komentējis aizvadīto spēli pret savu bijušo komandu Vašingtonas “Wizards”, kā arī neiekļūšanu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Zvaigžņu spēlē.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī Porziņģa pārstāvētā Bostonas “Celtics” ar 133:129 salauza “Wizards” pretestību. Latvietis savas bijušās komandas grozā iemeta 34 punktus, kā arī izcīnīja 11 bumbas zem groziem.

“Bija jautri aizvadīt spēli pret maniem bijušiem komandas biedriem, pret manu bijušo klubu. Smaga spēle. Skaidrs, ka pirms spēles neviens negaidīja, ka mēs viņus apspēlēsim “uz vienas kājas”. Bet viņi spēlēja labi un ātri. Otrajā puslaikā sākām spēlēt labi un izdarījām tas, kas bija jāizdara,” teica spēlētājs.

“Protams, ka mēs varam spēlēt labāk un katrām spēlētājam jāsaprot, ko viņš var izdarīt labāk. Bet jāsaprot, ka būs dažādas spēles, dažādi varianti, piemēram, kādai komandai pret mums viss lidos grozā, kā tas bija pret “Lakers”. Zaudējumi tāpat būs, pat ja uz papīra esam labāka komanda. Protams, nevēlamies, lai mums parādītos slikti ieradumi, bet esam tālu no tā un treneri dara lielisku darbu, lai virzītos mērķa virzienā – uzvarēt turnīru,” uzsver latvietis.

“Ja godīgi – nē,” uz jautājumu par vilšanos pēc neiekļūšanas Zvaigžņu spēlē atbild Porziņģis. “Protams, tā ir sava ziņā prestižs, bet.. Varbūt pirms pieciem gadiem doma par to manā galvā bija vienmēr, bet tā [neiekļūšana] man neko nemaina. Ja godīgi, tad liela daļa no manis ir priecīga, ka es vienkārši varēšu doties uz Maiami vai kādu citu vietu, kur ir saule, lai nedaudz pasauļotos, pacilātu svarus un sagatavotu ķermeni sezonas turpinājumam.

Pēdējā cerība izpaliek – NBA Zvaigžņu spēle norisināsies bez Porziņģa

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām