Porziņģis uzlabo precizitāti un kļūst par rezultatīvāko “Wizards” zaudējumā

02/10/2022 10:27
Kristaps Porziņģis

Šorīt Japānā Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Vašingtonas “Wizards” ar 95:102 zaudēja Goldensteitas “Warriors”.

Liepājnieks laukumā devās starta piecinieka sastāvā kopā ar Kailu Kuzmu, Rui Hačimuru, Vilu Bārtonu un Monte Morisu. Bredlijam Bīlam tika iedota atpūta, savukārt Denijs Avdija palika malā savainojuma dēļ. Otrajā ceturtdaļā “Wizards” izvirzījās vadībā un to noturēja līdz ceturtās ceturtdaļas vidum, kad “Warriors” lauza spēles gaitu sev par labu un tika pie vēl vienas uzvaras pārbaudes spēlēs.

Porziņģis nospēlēja 21 minūti un 39 sekundes, atzīmējoties ar 18 punktiem (2p. 3/5, 3p. 2/4, s.m. 6/6). Tāpat latvietim sešas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divas pārtvērtas bumbas, divi bloki un piecas piezīmes.

Latvijas basketbolists kļuva par rezultatīvāko savas komandas rindās, vēl 12 punktus pievienoja Bārtons, pa 11 punktiem iemetuši Hačimura un Moriss. Pretinieku vienībā ar 17 punktiem izcēlās Stefans Karijs.

Porziņģis par iejušanos “Wizards”, trenera ceļojumu uz Latviju un labajām sajūtām izlasē

Apskatnieks: Porziņģim kopā ar Bīlu ir liels uzbrukuma potenciāls un šī spēle bija pozitīvs sākums