Punnenovs atvaira 20 metienus Šveices čempionāta mačā

04/01/2020 09:44

Latviešu vārtsargs Ivars Punnenovs piektdienas vakarā atvairīja 20 metienus Šveices čempionāta mačā, taču viņa pārstāvētā Langnau “Tigers” vienība cieta neveiksmi ar 1:2 pret “Davos”.

Spēle tika novesta līdz papildlaikam, kurā Punnenovs kapitulēja jau 27. sekundē. Latvietis kopumā vairāk nekā 60 minūtēs laukumā atvairīja 20 no 22 metieniem, kamēr “Tigers” pa pretinieku vārtiem izdarīja 32 metienus.

Citā mačā uzbrucējs Ronalds Ķēniņš un “Lausanne” deviņu vārtu vārtu trillerī ar 5:4 uzveica “Biel-Bienne” komandu.

Arī šī spēle beidzās papildlaikā, bet Ķēniņš laukumā pavadīja 18 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā atdeva rezultatīvu piespēli un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Visbeidzot Ženēvas “Servette”, kuru pārstāv uzbrucējs Deniss Smirnovs, ar 5:1 sagrāva “Zug” vienību.

Smirnovs laukumā pavadīja 12 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā Latvijas hokejists vienreiz meta pa vārtiem, kā arī uzvarēja sešos no desmit iemetieniem. Viņš dueli noslēdza ar neitrālu lietderību.

Spēlē piedalījās arī aizsargs Sandis Smons, kuram nepilnās piecās minūtēs viens bloķēts metiens. Viņš spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.