Puse no Pekinas OS hokeja turnīra arbitriem būs no NHL

06/09/2021 19:37

Pekinas olimpisko spēļu hokeja turnīru tiesās gan Ziemeļamerikas, gan Eiropas arbitri, apstiprināja Starptautiskā hokeja federācija.

Iepriekš tika vēstīts par Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem un viņu aģentiem izsūtīto vēstuli par to, ka olimpisko spēļu hokeja turnīra mačus apkalpos tikai Ziemeļamerikas tiesneši, taču IIHF to noliedza. “Puse arbitru būs no NHL, un puse – no IIHF,” organizāciju citē Krievijas ziņu aģentūra TASS.

Pagaidām nav zināms, kuri tiesneši pārstāvēs NHL, un kuri Eiropu, taču noprotams, ka sarakstā būs iekļauti vairāki arbitri no Kontinentālās hokeja līgas (KHL). Iepriekš TASS rakstīja, ka starp kandidātiem ir četri galvenie tiesneši un četri līnijtiesneši no KHL. Šosezon KHL strādā divi galvenie arbitri no Latvijas – Andris Ansons un Eduards Odiņš.

Olimpisko spēļu hokeja turnīrs norisināsies no 4. līdz 20. februārim Pekinā. Starp 12 turnīra dalībniecēm būs atrodama arī Latvijas izlase, kura spēlēs vienā grupā ar Somijas, Zviedrijas un Slovākijas izlasi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…