“Raba” ČL priekšsacīkšu kārtā tiksies ar Azerbaidžānas klubu

08/07/2021 14:08

Trešdien, 7. jūlijā, notikušajā izlozē savus pretiniekus 2021./2022. gada sezonas telpu futbola Čempionu līgas priekšsacīkšu kārtā uzzināja “Optibet” telpu futbola Virslīgas čempionvienība FK “Raba”, kurai turklāt uzticēts uzņemt gaidāmās sacensības, vēsta Latvijas futbola federācija (LFF).

Latvijas pārstāvji ielozēti F apakšgrupā kopā ar 2014. gada turnīra trešo labāko komandu Nahčivanas “Araz” no Azerbaidžānas, kas starp labākajām Eiropā sacentīsies jau 16. reizi, “Kampuksen Dynamo” no Somijas un sacensību debitanti “Europa” no Gibraltāra. Spēles paredzētas laikā no 20. līdz 25. augustam.

Priekšsacīkšu kārtā sacenšas kopumā 32 komandas, kas sadalītas astoņās apakšgrupās. Pamatturnīra posmu sasniegs katras grupas uzvarētāja un labākā no otro pozīciju ieguvējām. No pamatturnīra kārtas sacensības uzsāks vēl 23 klubi, cīnoties par vietu Elites kārtā. Finālturnīrs paredzēts nākamā gada aprīļa beigās. Maijā FK “Raba” par Latvijas spēcīgāko telpu futbola komandu kļuva pēc 15 gadu pārtraukuma.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….