“Raba” triumfē Latvijas kausā telpu futbolā

30/04/2022 22:04

“Raba” sestdien triumfēja Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā. “Raba” ar rezultātu 3:2 (3:0) pārspēja “Petrow”/”Jelgava” vienību. Vispirms mača astotajā minūtē “Raba” vadībā izvirzīja Andžejs Mickēvičs, kam sekoja divi Artūra Strazdiņa vārti.

Savukārt otrajā puslaikā vispirms vārtus guva Miks Babris, bet divas minūtes līdz pamatlaika beigām soda sitienu precīzi izpildīja Maksims Seņs. Spēles noslēdzošajās minūtes “Petrow”/”Jelgava” vienībai vēl bija iespējas panākt neizšķirtu, taču vairs neizdevās pārspēt “Raba” vārtsargu.

Abas komandas nākamnedēļ arī spēkosies “Optibet” telpu futbola virslīgas finālsērijā. 2021.gadā Latvijas kauss telpu futbolā netika izspēlēts, bet 2020.gadā kausu izcīnīja “Raba” telpu futbolisti.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Anžejs Pasečņiks
30/11/2022 16:01

Labas ziņas Latvijas basketbolam – Pasečņiks kļūst par Vembanjamas komandas biedru Francijā

Latvijas basketbola izlases centra spēlētājs Anžejs Pasečņiks pievienojies Francijas klubam Levaluā Perē “Metropolitans 92”, informē komanda. Šajā komandā spēlē nākamā gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafta iespējamais pirmais numurs francūzis…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…