“Raba” triumfē Latvijas kausā telpu futbolā

30/04/2022 22:04

“Raba” sestdien triumfēja Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā. “Raba” ar rezultātu 3:2 (3:0) pārspēja “Petrow”/”Jelgava” vienību. Vispirms mača astotajā minūtē “Raba” vadībā izvirzīja Andžejs Mickēvičs, kam sekoja divi Artūra Strazdiņa vārti.

Savukārt otrajā puslaikā vispirms vārtus guva Miks Babris, bet divas minūtes līdz pamatlaika beigām soda sitienu precīzi izpildīja Maksims Seņs. Spēles noslēdzošajās minūtes “Petrow”/”Jelgava” vienībai vēl bija iespējas panākt neizšķirtu, taču vairs neizdevās pārspēt “Raba” vārtsargu.

Abas komandas nākamnedēļ arī spēkosies “Optibet” telpu futbola virslīgas finālsērijā. 2021.gadā Latvijas kauss telpu futbolā netika izspēlēts, bet 2020.gadā kausu izcīnīja “Raba” telpu futbolisti.