Rakelam vēl viens pilns mačs un pirmā uzvara Kipras čempionātā

26/01/2019 20:55

Pirmo uzvaru Kipras augstākajā līgā šovakar svinēja Latvijas izlases uzbrucējs Deniss Rakels, kurš devās “Pafos” kluba sākumsastāvā un palīdzēja savai komandai mājās ar minimālo 1:0 (1:0) pārspēt “Omonia” vienību.

Vienīgos vārtus mājinieku labā jau ceturtajā minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes guva slovāks Adams Ņemecs. Rakels otrajā spēlē pēc kārtas aizvadīja visas 90 minūtes.

“Pafos” tādējādi izcīnījusi pirmo uzvaru vietējā čempionātā ar Rakelu laukumā. Iepriekšējā spēlē, Denisam nospēlējot “no zvana līdz zvanam”, “Pafos” izbraukumā nenoturēja pārsvaru un cīnījās neizšķirti 3:3 ar “Alki Oroklini”, savukārt pirmajos mačos pēc Rakela pievienošanās “Pafos” piedzīvoja zaudējumus.

Ar precīziem sitieniem Deniss pagaidām sava jaunā kluba labā vēl nav izcēlies.

Kipras augstākās līgas kopvērtējumā “Pafos”, kas nesen savā treneru štābā pieņēma arī bijušo Latvijas izlases kapteini Vitāliju Astafjevu, pēc 18 kārtām ar izcīnītajiem 18 punktiem atrodas devītajā pozīcijā 12 komandu konkurencē. Līdere ar 41 punktu 17 spēlēs ir Eirokausos rūdītā Nikosijas APOEL.