Rallijkrosa braucējs Artis Baumanis nākamajā sezonā Eiropas čempionātā startēs “Volland Racing” komandā

Artis Baumanis Volland Racing - Sportazinas.com
Artis Baumanis Volland Racing - Sportazinas.com

Rīga, 21.febr., LETA. Latvijas rallijkrosa pilots nākamajā sezonā Eiropas čempionātā (EČ) “Super 1600” klasē startēs “” komandā, aģentūru LETA informēja autosportista pārstāvji.

Baumanis sezonu iesāks, braucot ar “Škoda S1600” spēkratu, bet čempionāta gaitā vienība plāno pārietu uz “Audi A1” auto.

“Ar nepacietību gaidu sezonas sākumu, jo šogad mūsu komandai un ģimenei tas ir īpašs – uzsākam sadarbību ar “Loco” enerģijas dzērienu, bet es sēdīšos jaunā mašīnā, ko sagatavojuši lieliskie “Volland Racing” speciālisti. Mērķi, neapšaubāmi, ir visaugstākie – vēlos dot atbalstītājiem un savai komandai Eiropas čempionāta medaļu,” saka Artis Baumanis.

“Tā kā man un Baumaņu ģimenei vienmēr bijušas draudzīgas attiecības, esam jau iepriekš apsprieduši iespējamos kopīgos plānus. Šobrīd abām pusēm ir sajūta, ka pienācis īstais brīdis uzsākt sadarbību. Mēs ar lielām cerībām raugāmies uz šo sezonu un vēlos, lai Artis mūsu komandā jūtas kā mājās, kurās viņš var attīstīt savu talantu. Iepriekšējais gads parādīja, ka Artim ir lielisks ātrums. Mūsu komandas kopīgais uzdevums ir noslīpēt šo ātrumu un padarīt pēc iespējas noturīgāku,” atzīmē komandas vadītājs Rolfs Follands, kurš ir trīskārtējs Eiropas čempions autokrosā un 13 reizes uzvarējis Vācijas čempionātā rallijkrosā.

“Mūsu “Škoda” automašīnas jau ir gatavas pirmajiem izmēģinājumiem, kas braucējiem būs svarīgi, lai atgūtu iemaņas pēc ziemas perioda. Sezonu sāksim ar labi zināmajām “Škoda S1600” mašīnām, taču čempionāta gaitā plānojam pāriet uz jaunajiem “Audi A1″ automobiļiem,” atklāj Follands, kurš karjeras laikā startējis arī sacensībās Latvijā.

Baumanis pērn savā debija sezonā Eiropas čempionāta “Super 1600” klasē, startējot “Set Promotion” komandā ar “Renault Twingo” automašīnu, kopvērtējumā izcīnīja piekto vietu.

LETA jau vēstīja, ka Arta brālis Jānis nākamajā sezonā pasaules čempionātā prestižākajā “SuperCar” klasē startēs pazīstamā austrieša Manfrēda Štola vadītajā komandā STARD (“Stohl Advanced Research and Development”).

Iepriekšējā sezonā Baumanis aizvadīja pirmo pilno gadu pasaules rallijkrosa čempionātā prestižākajā “SuperCar” klasē, pārstāvot “Austria” vienību. Latvietim sezona padevās gana atzīstama, jo viņš tās noslēgumā kopvērtējumā ierindojās dalītā devītajā vietā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par