Rallijkrosa tiešraides LTV7 un LMT “Straumē”

Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta 2018. gada sezonas tiešraides būs skatāmas Latvijas Televīzijas kanālā LTV7, bet viedierīcēs rallijkrosu varēs redzēt LMT Straume lietotnē un interneta vietnē. Jaunās sezonas pirmā tiešraides translācija no sacensībām Spānijā šo svētdien, 15. aprīlī plkst. 15.00, un to komentēs Aldis Putniņš.

LTV7 no 15. aprīļa līdz pat novembra beigām piedāvās translācijas no rallijkrosa pasaules čempionāta posmiem. “Pēdējos gados, pateicoties Latvijas sportistu panākumiem un lieliski noorganizētām pasaules čempionāta posma sacensībām Rīgā, rallijkross ir izpelnījies lielu ievērību Latvijas sabiedrībā,” norāda Latvijas Televīzijas Sporta redakcijas vadītājs Andris Ušackis. Gatavojoties šī gada translācijām, Ušackis uzsver veiksmīgo sadarbības partneru iesaisti: “Mums ir prieks, ka kopējā sadarbībā ar RA Events un LMT varēsim sniegt visplašāko iespējamo sacensību atspoguļojumu.”

“LMT Straumē būs izveidota speciāla rallijkrosa čempionāta sadaļa, kurā būs pieejama informācija par visām šī gada sezonas sacensībām. Tajā būs iekļauts arī translāciju kalendārs, lai vieglāk varētu sekot līdzi Latvijas sportistu gaitām. Pie katras tiešraides varēs redzēt arī aktuālās rallijkrosa ziņas sociālajos tīklos, kurām būs izmantots tēmturis #WorldRX,” tā Latvijas Mobilais Telefons (LMT) digitālo kanālu vadītāja Līga Tauriņa.

“Starpsezonu pārtraukums šogad rallijkrosa pasaulē ievedis ne vien jaunas komandas, vai pārcēlis vadošos braucējus uz citām komandām, bet arī viesis izmaiņas televīzijas translāciju tiesībās. Lai gan skatītājiem šoreiz būs nedaudz jāpielāgojas ceru, ka šogad rastais unikālais risinājums būs īpaši parocīgs, lai rallijkross ienāktu teju katrā mājā un ikviens interesents varētu sekot līdzi mūsu braucēju Jāņa Baumaņa, Reiņa Nitiša un Arta Baumaņa gaitām uz pasaules un Eiropas skatuves!” nobeidz RA Events direktors Raimonds Strokšs.

2018. gada Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta tiešraižu plānotais grafiks:
Spānija, Barselona – 15. aprīlis 15.00
Portugāle, Montalegre – 29. aprīlis 16.00
Beļģija, Metā – 13. maijs
Lielbritānija, Silverstouna – 27. maijs
Norvēģija, Hella – 10. jūnijs
Zviedrija, Holjesa – 1. jūlijs
Kanāda, Truārivjēra – 5. augusts
Francijas, Lojaka – 2. septembris
Latvija, Rīga – 16. septembris
ASV, Cota – 30. septembris
Vācija, Esteringa – 14. oktobris
DĀR, Keiptauna – 25. novembris

Par
1295 metrus garā CSDD Biķernieku rallijkrosa trase uzbūvēta 2016. gada vasarā, lai jau pāris mēnešus vēlāk – 1. un 2. oktobrī pirmo reizi Latvijā uzņemtu paša augstākā līmeņa autosporta sacensības – pasaules rallijkrosa čempionāta posmu, kurā vēsturisku, savu pirmo un līdz šim vienīgo, uzvaru rallijkrosā izcīnīja deviņkārtējais pasaules rallija čempions (WRC) Sebastjēns Lēbs. Tikmēr latviešu braucēji Jānis Baumanis un Reinis , kuri abi kvalificējās pusfinālam, sacensības noslēdza attiecīgi 8. un 11. pozīcijā.

2017. gada 16. un 17. septembrī pasaules rallijkrosa dalībnieki atgriezās Rīgā, lai noskaidrotu otro Neste World RX of Latvia uzvarētāju. Svētdienas pēcpusdienā finālbrauciena finiša karogu pirmais sasniedza Johans Kristofešons, kurš ne vien uzvarēja sacensībās, bet tieši Latvijā nodrošināja sev pasaules čempiona titulu. Arī togad pasaules čempionātā startēja divi latvieši, un arī togad abi kvalificējās izšķirošajiem braucieniem – Reinis Nitišs sacensības noslēdza pusfinālā (11. vieta kopvērtējumā), bet Jānis Baumanis izcīnīja vietu finālbraucienā, kur ilgu laiku atradās godalgotajā trešajā pozīcijā, vien brauciena izskaņā atkāpjoties uz piekto vietu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par