“Rangers” uzbrucējs palīdz komandas biedram atrast izsisto zobu (VIDEO)

23/11/2019 10:36

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Brendans Lemjē spēles laikā pret Otavas “Senators” zaudēja zobu, savukārt komandas biedrs Bredijs Šejs palīdzēja viņam to atrast.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī bez latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera palīdzības joprojām iztiekošā ”Senators” savās mājās ar 4:1 apspēlēja Ņujorkas ”Rangers” un svinēja piekto panākumu pēdējās sešās spēlēs. Uzvarētājiem ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Entonijs Duklērs un aizsargs Tomass Šabo.

Otrajā trešdaļā Lemjē saņēma sitienu ar nūju pa seju no “Senators” aizsarga Kristiāna Jaroša un nokrita uz ledus, zaudējot vienu zobu. Mēģinājumi to sameklēt izrādījās neveiksmīgi, taču talkā nāca komandas biedrs Šejs, kurš palīdzēja viņam to atrast. Otavas spēlētājs par šo pārkāpumu saņēma četru minūšu sodu.

Šis incidents neietekmēja uzbrucēju un 23 gadus vecais Lemjē turpināja spēli. Viņš laukumā pavadītajās 15:41 minūtēs ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās, maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Sezonas 19 mačos amerikānis guvis vienus vārtus un atdevis sešas piespēles.

Ar 20 punktiem tikpat spēlēs “Rangers” ieņem septīto vietu divīzijā. No “play-off” zonas Ņujorkas komandu šķir seši punkti.