“Raptors” noraidījusi maiņas piedāvājumu par Simonsu; “Thunder” mēģinājusi iegūt pirmo drafta izvēli

28/07/2021 11:31

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Toronto “Raptors” noraidījusi maiņas piedāvājumu par Benu Simonsu. NBA apskatnieks Mets Mūrs ziņo, ka Filadelfijas “76ers” vēlējusies pret Simonsu iegūt Fredu Vanvlītu, Kailu Lauriju, Ogugvu “OG” Anunobī un pirmās kārtas drafta izvēli, kas “Raptors” gadījumā ir augstais ceturtais piks.

“Raptors” uzskatīja, ka tas ir pārāk daudz prasīts par Simonsu. Laurija gadījumā būtu iepriekš ar basketbolistu jāparaksta līgums un jāveic “sign and trade” darījums, jo vinš ir neierobežoti brīvā aģenta statusā. Pat neskatoties uz to, Toronto nedomā, ka šī maiņa būtu izdevīga Kanādas klubam.

Aizvadītā “play-off” sērija Simonsam bija neveiksmīga, turklāt viņš joprojām savas karjeras laikā nav spējis uzlabot metienu prasmi. 25 gadus vecajam basketbolistam ir aktīvs maksimālais līgums, taču viņš joprojām ir vājš pustālo un trīspunktu metienu izpildītājs, teju visus savus punktus gūstot no groza apakšas. Iepriekš izskanēja informācija, ka “76ers” jau kopš sezonas beigām īsti nav spējusi sazināties ar Simonsu.

Tikmēr Oklahomasitijas “Thunder” piedāvājusi Detroitas “Pistons” talantīgo aizsargu Šeju Džildžesu-Aleksandru un šī gada drafta sesto izvēli pret pirmo piku un iespēju draftēt Keidu Kaningemu, informē reportieri Džonatans Vessermans un Džeiks Fišers. Iepriekš izskanēja informācija, ka “Pistons” vēl neesot tikusi skaidrībā, kuru spēlētāju ar pirmo numuru izvēlēties NBA draftā, kas pēc Latvijas laika risināsies naktī uz 30. jūliju. Sagaidāms, ka tas būs Kaningems, taču augstu tiek vērtēts arī Evana Moblija un Džeilena Grīna talants, turklāt Grīns esot aizvadījis ļoti kvalitatīvu pirmsdrafta treniņu pie “Pistons”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….