Raska aizvietotāja rupja kļūda netraucē Bostonai tikt pie vēl viena panākuma (VIDEO)

15/08/2020 22:34
Bostonas Bruins

Bez pamatvārtsarga palikusī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bostonas “Bruins” svinēja uzvaru Stenlija kausa Austrumu konferences ceturtdaļfināla trešajā mačā, pārspējot Karolīnas “Hurricanes” ar 3:1. Rezultāts sērijā kļuvis 2-1 par labu Bostonai.

Dažas stundas pirms spēles sākumā kļuva zināms, ka ģimenes apstākļu dēļ “Bruins” līdz sezonas beigām nepalīdzēs pamatvārtsargs Tūka Rasks. Šodien vārtos stājās Jaroslavs Halaks, kurš pirmajā trešdaļā palika nepārspēts, atvairot visus 15 metienus. Arī Bostona vārtus neguva un pēc 20 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 0:0.

Otrā perioda 14 sekundē “Bruins” hokejists Čārlijs Koils panāca 1:0. Trešās trešdaļas sākumā Šons Kurali dubultoja Bostonas pārsvaru, bet piecas minūtes vēlāk rupju kļūdu pieļāva Halaks, kurš atstāja vārtus bez uzraudzības un iedeva piespēli pretinieku spēlētājam Nino Nīderaiteram, kurš šo dāvanu izmantoja – 2:1.

Trešdaļas turpinājumā savainojumu guva viens no “Hurricanes” līderiem, “play-off” turnīrā četrus vārtus guvušais Andrejs Svečņikovs, kurš cieta cīņā ar “Bruins” milzi Zdeno Haru. Krievu uzbrucējs pameta laukumu un tajā vairs neatgriezās.

Punktu pielika Bostonas hokejists Breds Maršāns, kurš iemeta ripu tukšos vārtos.

Sērijas ceturtā spēle notiks naktī uz 18. augustu plkst. 4:00 pēc Latvijas laika.