Rastorgujevs aizvadīs savas sezonas pirmās sacensības ar kopēju startu

17/01/2021 08:24

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs šodien Vācijas trasē Oberhofā notiekošajā Pasaules kausa (PK) sestajā posmā spēkosies 15 kilometru distancē ar kopēju startu. Sacensības sāksies plkst.13.30, tiešraidē tās translējot Latvijas Televīzijas 7.kanālam. Ceturtajā posmā Hohfilcenē, kur notika sezonas pirmās sacensības ar kopēju startu, Rastorgujevs nestartēja, bet uzvaru svinēja vācietis Arnds Paifers. Trešdien sprintā sasniegtā 12.pozīcijā ļāvusi alūksnietim kvalificēties sezonas otrajām sacensībām ar kopēju startu.

Tieši šajā disciplīnā Rastorgujevs izcīnījis vienu no saviem diviem goda pjedestāliem Pasaules kausā, 2016./2017.gada sezonā Oslo finišējot otrais. Sezonu pirms tam viņš Kenmoras posma masu startā bija piektais. Pasaules kausa kopvērtējumā pirmās četras vietas aizņem norvēģi. Pirmais ar 582 punktiem ir Juhanness Tīngness Bē, otro vietu ar 535 punktiem ieņem Sturla Holms Lēgreids, bet trešais ar 474 punktiem ir Juhanness Dāle. Rastorgujevs ar 102 punktiem atrodas 34.vietā.

Trešdien sprintā izcīnītā 12.vieta Rastorgujevam ir sezonas labākais rezultāts. Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika ceturtdien sprintā palika 48.pozīcijā un masu startam, kas šodien sāksies plkst.16, nekvalificējās. Sezonas turpinājumā iecerēts Pasaules kausa etaps Antholcā. Februārī pasaules čempionātu uzņems Pokļuka, pēc tam būs divi Pasaules kausa posmi Nove Mesto, bet sezonas izskaņa paredzēta marta otrajā pusē Oslo.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…