Reišulis nedēļas nogalē Francijā sāks jaunu sezonu

14/02/2024 12:39
Nokopēts
Kārlis Alberts Reišulis

Latvijas motosportists Kārlis Alberts Reišulis sacensību sezonu nedēļas nogalē sāks ar sacensībām Somjēras trasē Francijā, ziņo Latvijas Motosporta federācija (LaMSF).

Šosezon “VRT Yamaha” vienības sastāvā braucošais Latvijas motosportists šobrīd kopā ar komandu uzturas Francijā un gatavojos motokrosa sacensībām, kas šajā nedēļas nogalē notiks Somjēras trasē, ziņo LaMSF.

Šajās sacensībās, kā jau ziņots, startēs arī Latvijas šā brīža labākais motosportists Pauls Jonass, kā arī Mairis Pumpurs un Rauls Blumfelds. “Parasti nedēļu pirms sacensībām aizvadu trīs treniņus ar motociklu, pārējās dienās ir skriešana, riteņbraukšana vai vingrošana,” par savu treniņu plānu saka vecākais no brāļiem Reišuļiem. “Katru dienu ir kāds treniņš.”

Viņš atzīmē, ka ir labi iejuties komandā, kaut arī tikko tai ir pievienojies, un jau jūtas kā starp savējiem. “Tas uzreiz dod papildu motivāciju, un daudz vieglāk ir sadarboties ar komandu. Šeit esam kā tāda viena liela ģimene,” stāsta sportists.

Šogad Reišulis kopā ar brāli Jāni Mārtiņu Reišuli “VRT Yamaha” vienības rindās startēs Eiropas motokrosa čempionāta 250 kubikcentimetru klasē (EMX250). “Plāns vēl ir nobraukt arī kādu Francijas čempionāta posmu, ja sanāks. Iespējams, kādu pasaules čempionāta posmu MX2 klasē, bet par to lemsim kopā ar komandu,” par plāniem stāsta Reišulis.

Viņš izsaka cerību, ka iznāks startēt arī kādā no Latvijas čempionāta posmiem, un ar nepacietību gaida pirmos Eiropas čempionāta posmus. Pagājušajā sezonā 15 gadus vecais J.Reišulis kļuva par čempionu EMX125 klasē un par pasaules junioru vicečempionu šajā klasē, bet 18 gadus vecais K.Reišulis, nestartējot visās sacīkstēs, bija astotais EMX250 klasē.

Brāļi nedēļu Francijā bija jau decembra sākumā, kad iepazinās ar jaunās komandas vadību, mehāniķiem un izmēģināja jaunos “Yamaha” markas motociklus. Pēc atgriešanās no Francijas brāļi sporta zālē turpināja fiziskās sagatavotības treniņus, bet skolēnu Ziemassvētku brīvdienās devās uz motosporta nometni Spānijā.

EMX250 klasē aizvadītajā sezonā uzvarēja cits “Yamaha” braucējs itālis Andrea Bonakorsi, kurš nākamsezon startēs rangu augstākajā pasaules čempionāta MX2 klasē, bet brāļu komandas biedrs būs nīderlandietis Ivano van Ērps, kurš vienībā brauca arī iepriekšējā sezonā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.81
4.85
3.8
5.29
5.56
1.53
4.2
3.8
1.78
3.3
3.25
2.2
1.21
6.75
13.5
1.2
7.25
14
1.3
5.75
9.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām