Reišulis PČ motokrosā 125 kubikcentimetru klasē izcīna piekto vietu

01/08/2021 18:49

Pasaules čempionātā motokrosā 125 kubikcentimetru klasē Kārlis Alberts Reišulis svētdien Grieķijas trasē Megalopolisā ierindojās piektajā vietā, bet 85 kubikcentimetru klasē Markuss Ozoliņš izcīnīja ceturto vietu.

125 kubikcentimetru klasē Kārlis Alberts Reišulis pirmajā braucienā finišēja sestajā  ietā, no brauciena uzvarētāja norvēģa Hokona Esterhāgena atpaliekot par 44,31 sekundi. Otrajā braucienā viņš bija septītajā vietā, atkal uzvarot Esterhāgenam, kurš ar 50 punktiem arī kļuva par sacensību uzvarētāju. Otro vietu kopvērtējumā ar 44 punktiem ieņēma itālis Valerio Lata, trešo ar 34 punktiem – nīderlandietis Kajs Karsemakerss. Reišulis kopvērtējumā ar 29 punktiem ieņēma piekto vietu. Kvalifikācijā Reišulis ierindojās 12.vietā 35 braucēju vidū.

Pasaules čempionātā 85 kubikcentimetru klasē Jānis Mārtiņš Reišulis kvalifikācijas sacensībās ieņēma pirmo vietu, bet Markuss Ozoliņš – septīto. Tomēr pirmajā braucienā Reišulis bija spiests izstāties, kamēr Ozoliņš 40 braucēju konkurencē ierindojās piektajā vietā, no uzvarētāja čeha Mareka Viteslava atpaliekot par vairāk nekā 28 sekundēm.  trajā braucienā Ozoliņš ierindojās ceturtajā vietā, brauciena uzvarētājam itālim Matiam Barbjēri zaudējot nedaudz vairāk par 31 sekundi. Reišulis ieņēma 11.vietu vairāk nekā 57 sekundes aiz uzvarētāja.

Divu braucienu summā par uzvarētāju ar 45 punktiem kļuva Barbjēri. Viteslavs ar 45 punktiem ieņēma otro vietu, ungārs Noels Zanocs ar 38 punktiem tika uz goda pjedestāla trešā pakāpiena. Ozoliņš summā ar 34 punktiem ieņēma ceturto vietu, bet Reišulis ar 12 punktiem – 14.vietu.

65 kubikcentimetru klasē, kur norisinājās Pasaules kausa sacensības, Denijs Bogdanovs kvalifikācijā ieņēma 32.vietu 39 braucēju vidū. Sacensībās viņš pirmajā braucienā ierindojās septītajā vietā, no uzvarētāja ungāra Arona Katonas atpaliekot par apli. Otrajā braucienā Bogdanovs ierindojās 36.vietā, no uzvarētāja Katonas atpaliekot par pieciem apļiem. Katona ar 50 punktiem kļuva par Pasaules kausa uzvarētāju, otro vietu ar 42 punktiem ieguva Francijas pārstāvis Slenī Gojē, trešo arī ar 42 punktiem – itālis Andrea Učellīni.

Bogdanovs punktus nenopelnīja, ierindodamies 33 vietā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…