Reišulis svin uzvaru Eiropas motokrosa čempionāta posmā Beļģijā

24/07/2022 11:52
Jānis Reišulis

Latvijas jaunais motosportists Jānis Mārtiņš Reišulis svētdien izcīnīja uzvaru Eiropas čempionāta 125 kubikcentimetru klasē (EMX125) sezonas septītajā posmā, kamēr trešo vietu ieņēma Kārlis Alberts Reišulis.

Sestdien pirmajā braucienā Jānis Mārtiņš Reišulis ierindojās otrajā pozīcijā, piekāpjoties Eiropas čempionāta kopvērtējuma līderim nīderlandietim Kāsam Falkam. Ārpus labāko trijnieka palika Kārlis Alberts Reišulis, kurš ieņēma ceturto vietu. Roberts Lūsis un Uldis Freibergs izcīnīja vietas labāko divdesmitniekā, finišējot attiecīgi 12. un 16.vietā, bet Martins Platkevičs ierindojās 32.pozīcijā.

Svētdien otrajā braucienā Jānis Mārtiņš Reišulis uzlaboja savu rezultātu un izcīnīja pirmo vietu, kamēr Kārlis Alberts Reišulis ieņēma trešo vietu. Zemāk noslīdēja Lūsis un Freibergs, kuri ierindojās attiecīgi 22. un 15.pozīcijā, un Platkevičs noslēdzošajā braucienā finišēja 32.vietā.

Posmā Jānis Mārtiņš Reišulis izcīnīja uzvaru, sakrājot 47 punktus. Otro vietu ieņēma čehs Jūliuss Mikula ar 43 punktiem, bet trešais ar 38 punktiem bija Kārlis Alberts Reišulis. Freibergs ar 13 punktiem sacensības noslēdza 14.pozīcijā, Lūsis ar deviņiem punktiem ieņēma 19.vietu, bet Platkevičs pie punktiem netika.

EMX125 klases kopvērtējumā pēc septiņiem no deviņiem posmiem līderis ar 289 punktiem ir Falks, bet Kārlis un Jānis Reišuļi ar 254 un 226 punktiem ir attiecīgi otrajā un ceturtajā pozīcijā. J.Reišulis pārstāv “KTM Motofavorīts” komandu, bet K.Reišulis ir rūpnīcas komandas “MJC Yamaha” paspārnē.