“Rīga” atkal ielaiž sešas ripas un cieš vēl vienu sagrāvi Maskavā

14/09/2020 19:53
HK Rīga

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienība “Rīga” pirmdien cieta zaudējumu, otro reizi pēc kārtas Maskavā piekāpjoties “Krasnaya Armiya” vienībai.

Rīdzinieki izbraukumā ar 2:6 (1:1, 0:2, 1:3) atzina Maskavas “Krasnaya Armiya” komandas pārākumu.

Pirmos vārtus mačā pēc spēlētām četrām minūtēm un 15 sekundēm guva rīdzinieki, pēc Rūdolfa Spilvas piespēles izceļoties Rihardam Liģim.

Mājinieki vienus vārtus atguva jau pirmajā periodā, bet līdz mača 47.minūtei ar Daņilas Hulapova (vairākumā), Artjoma Pugačova, Matveja Averočkina un Jegora Kuzjminova (vairākumā) metieniem panāca 4:1 savā labā.

48.minūtes izskaņā vairākumā pēc Denisa Fjodorova piespēles rezultāta starpību samazināja Mikus Mintautišķis, taču “sarkanarmieši” guva vēl divus vārtus (Dmitrijs Zugans un Daņiils Anops), nodrošinot uzvaru mačā.

Rīgas komanda ar sešiem punktiem sešās spēlēs Rietumu konferencē ieņem septīto vietu 17 komandu konkurencē.

Dienu iepriekš rīdzinieki maskaviešiem piekāpās ar 1:6 (1:1, 0:4, 0:1), pārtraucot triju uzvaru sēriju.

Nākamās divas spēles “Rīga” ceturtdien un piektdien aizvadīs Mitiščos ar “Atlant” vienību.

Aizvadītās sezonas MHL komandas “Rīga” galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs pievienojušies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas “Dinamo” treneru štābam, kamēr viņu pienākumus pārņēmuši Valērijs Kuļibaba un Sergejs Durdins.

Latvijas komanda uz sezonas pirmo izbraukumu devusies ar 25 hokejistiem, starp kuriem trīs ir vārtsargi, astoņi spēlē aizsarga pozīcijā, bet pārējie 14 ir uzbrucēji.

Kopā ar komandu izbraukumā slimības dēļ nedevās uzbrucējs Deniss Fjodorovs, bet Ņikita Sažko palika Rīgā, lai turpinātu trenēties. Uzbrucējam Jānim Švanenbergam pirmais izbraukums jāizlaiž šī brīža Krievijas ieceļošanas noteikumu dēļ. Uzbrucējs komandai pievienojās vēlāk, bet ieceļošanas saraksts Krievijas pusei bija jāiesniedz desmit dienas pirms iebraukšanas valstī.

Vārtsargs Bruno Brūveris, aizsargs Ernests Ošenieks un uzbrucējs Patriks Zabusovs trenējas kopā ar KHL komandu “Dinamo”.

Rīgas komanda pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.