“Rīga” bez galvenā trenera pārliecinoši uzvar Habarovskā

30/10/2020 13:42
HK Rīga

“Rīgas” komanda piektdien svinēja uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē.

Rīdzinieki viesos ar 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) pārspēja Habarovskas “Amurskie tigry” komandu.

Jau pēc nospēlētas pusotras minūtes viesus vadībā izvirzīja Rihards Liģis, ar precīzu metienu tukšos vārtos noslēdzot izgājienu trijatā pret vienu pretinieku hokejistu. Otrā perioda ceturtajā minūtē Ričards Beņislavskis ar plaukstas metienu no zonas vidus panāca 2:0.

Kad līdz perioda beigām bija palikušas četras minūtes, mājinieki vienus vārtus atguva, bet trešdaļas pēdējā minūtē Kristaps Skrastiņš izslidoja vārtu priekšā un atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Trešā perioda sestajā minūtē rīdzinieki pašaizliedzīgā cīņā ieguva ripu pretinieku zonā un Skrastiņš panāca 4:1. Līdz pamatlaika beigām laukuma saimnieki vienus vārtus atguva, bet tas netraucēja “Rīgai” svinēt uzvaru.

Bez Skrastiņa maču ar diviem punktiem noslēdza arī Beņislavskis, Antons Siņegubovs un Mikus Mintautišķis.

Šajā spēlē “Rigas” galvenā trenera pienākumus pildīja Sergejs Durdins, jo Valērijs Kuļibaba devies izbraukumā kopā ar Rīgas “Dinamo”.

Sestdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet pēc tam Latvijas jaunie hokejisti atgriezīsies mājās. Jau ziņots, ka šī izbraukuma ievadā rīdzinieki Maskavā ar 0:2 un 1:2 atzina “Krilya Sovetov” pārākumu.

“Rīga” ar 24 punktiem 23spēlēs Rietumu konferencē ieņem sesto vietu, taču ir aizvadījusi vairāk spēļu nekā visas pārējās konferences komandas.

Aizvadītās sezonas MHL komandas “Rīga” galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs pievienojušies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas “Dinamo” treneru štābam, kamēr viņu pienākumus pārņēmuši Valērijs Kuļibaba un Sergejs Durdins.

Rīgas komanda pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.