“Rīga” divu mājas spēļu sēriju uzsāk ar panākumu

05/02/2021 20:34
HK Rīga

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” piektdien svinēja uzvaru regulārā čempionāta spēlē. Rīdzinieki savā laukumā ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) pārspēja Piejūras novada “Taifun” komandu.

Vārtus rīdziniekiem guva Mikus Mintautišķis, Kristers Brauns un Emīls Ginters. Vadībā aizturētā soda laikā rīdzinieki izvirzījās 24.minūtē, kad no vārtu priekšas pēc Kristapa Skrastiņa un Denisa Fjodorova piespēlēm izcēlās Mintautišķis. 48.minūtē pēc asprātīgas Jana Kopilova piespēles atmuguriski Ēriku Vītolu pārspēja Daņila Barabašs.

Arī pārējie vārti krita no vārtu priekšas. 53.minūtē pretuzbrukumā pa viesu vārtiem uzmeta Brauns, kurš bija pirmais arī pie atlēkušās ripas – 2:1. Savukārt 56.minūtē vārti tika ieskaitīti Ginteram pēc Riharda Liģa piespēles. “Rīga” ar 38 punktiem 43 spēlēs Rietumu grupā ieņem 13.vietu, kamēr “Taifun” ar 45 punktiem 53 mačos atrodas 11.pozīcijā.

Sestdien komandas tiksies atkārtoti, bet pēc tam “Rīgas” komandu gaida četru spēļu izbraukums.”Rīga” iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.