“Riga” hokejisti sezonas pēdējo izbraukumu noslēdz ar neveiksmi

24/02/2019 12:20

Ar zaudējumu šīs sezonas Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) pēdējo izbraukumu svētdien noslēdza Latvijas komanda “Rīga”.

“Rīga” viesos ar rezultātu 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) zaudēja Habarovskas “Amurskije Tigri” komandai.

Tieši Latvijas komanda izvirzījās vadībā, kad 14.minūtē precīzi meta Erlends Kļaviņš, tomēr turpinājums rīdziniekiem nebija sekmīgs, jo nākamo divu trešdaļu laikā tika ielaisti trīs bezatbildes vārti. Noslēdzošajās 20 minūtēs ar diviem precīziem raidījumiem izcēlās Iļja Jadrenovs.

Abas komandas tikās jau sestdien, kad “Rīga” guva uzvaru ar 2:0.

“Rīgai” šosezon MHL čempionātā atlikušas vairs tikai četras spēles, turklāt mači notiks savā laukumā, kad uzņemtas tiks Ņižņijnovgorodas “Čajka” un Mitišču “Atlanti”.

Ar 60 spēlēs izcīnītiem 46 punktiem “Rīga” ieņem 13.vietu Rietumu konferencē, kur “Amurskije Tigri” ar 50 punktiem 60 cīņās ir pozīciju augstāk.

“Rīgas” komandas galvenais treneris šajā sezonā ir Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusam palīdz Raimonds Vilkoits un Normunds Sējējs.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās trīs sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.

MHL regulārajā čempionātā šosezon katrai komandai jāaizvada 64 mači.