“Rīga” hokejisti sezonas priekšpēdējā spēlē izcīna uzvaru

04/03/2019 22:08

Latvijas komanda “Rīga” pirmdien svinēja uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā.

“Rīga” sezonas priekšpēdējā mačā savā laukumā ar rezultātu 5:3 (3:2, 1:1, 1:0) pārspēja Mitišču “Atlanti” hokejistus.

Rīdziniekiem pirmos divus vārtus guva Daniels Bērziņš, bet pretinieki abas reizes izlīdzināja rezultātu. Tiesa, pirmo periodu izdevās uzvarēt, jo piecas minūtes pirms trešdaļas beigām Kārlis Bucenieks panāca 3:2. Otrā perioda otrajā pusē nepilnas minūtes laikā ar precīziem metieniem apmainījās Kristaps Roķis un pretinieku hokejists, bet trešās trešdaļas astotajā minūtē Rūdolfs Polcs panāca 5:3.

Laukuma saimniekiem trīs punktus iekrāja Bucenieks, kurš bez gūtiem vārtiem veica divas rezultatīvas piespēles.

Otrdien abas komandas tiksies atkārtoti, rīdziniekiem noslēdzot sezonu.

Ar 63 spēlēs izcīnītiem 50 punktiem “Rīga” ieņem 13.vietu Rietumu konferencē, kur “Atlanti” ar 45 punktiem 63 cīņās ir 14.pozīcijā 17 komandu konkurencē.

“Rīgas” komandas galvenais treneris šajā sezonā ir Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusam palīdz Raimonds Vilkoits un Normunds Sējējs.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās

četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzies jau pēc regulārā turnīra.

MHL regulārajā čempionātā šosezon katrai komandai jāaizvada 64 mači.