“Rīga” hokejisti spraigā cīņā piedzīvo zaudējumu MHL mačā

27/12/2018 21:36

Latvijas komanda “Rīga” ceturtdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā nenoturēja divu vārtu pārsvaru un cieta zaudējumu.

“Rīga” savā laukumā ar 3:4 (1:0, 1:1, 1:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās Sanktpēterburgas “SKA-Varjagi”. Latvijas komandas labā pa vārtiem šajā mačā guva Renārs Kārkls, Harijs Brants un Rūdolfs Polcs.

“Rīgas” komandu vadībā mača 15.minūtē izvirzīja Renārs Kārkls, bet vien otrā perioda izskaņā viesi panāca neizšķirtu. Tiesa, līdz otrajam lielajam pārtraukumam atjaunoja vadību Latvijas vienībai, bet 42.minūtē panāca jau 3:1.

Drošo divu vārtu pārsvaru “Rīga” gan nenoturēja uz ilgu laiku, jo 50.minūtē “SKA-Varjagi” hokejists Aleksandrs Gordins samazināja deficītu līdz minimumam. Pamatlaika noslēgumā viesi uz rīdzinieku vārtiem radīja pamatīgu spiedienu, kas vainagojās panākumiem, jo 96 sekundes līdz beigām Adeļs Gaļullins guva savus otros vārtus mačā, vienlaicīgi panākdams arī neizšķirtu.

Līdz ar to abu vienību duelis turpinājās arī pēc pamatlaika, tomēr pagarinājumā uzvaru nodrošināja viesi no Sanktpēterburgas, kad papildlaika trešajā minūtē precīzu metienu izpildīja Iļja Altibarmakjans.

Piektdien abas komandas turpat Piņķos tiksies atkārtoti. “Rīga” ar šiem abiem mačiem noslēdz šo kalendāro gadu, bet 4. un 5.janvārī savā laukumā gaidāmas cīņas pret Maskavas “Dinamo”.

Ar 37 spēlēs izcīnītiem 28 punktiem “Rīga” ieņem 14.vietu Rietumu konferencē, kur “SKA-Varjagi” ar 48 punktiem ir astotajā pozīcijā.

“Rīgas” komandas galvenais treneris šajā sezonā ir Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusam palīdz Raimonds Vilkoits un Normunds Sējējs.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās trīs sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.