“Rīga” ielaiž tikai vienu ripu, taču spiesta samierināties ar kārtējo zaudējumu

28/02/2019 20:50

Kārtējo neveiksmi Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) šovakar cieta Latvijas klubs “Rīga”, kas savā laukumā ar minimālo 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās Ņižņijnovgorodas “Chaika” hokejistiem.

Mājinieki vienīgos vārtus zaudēja pirmā perioda 11. minūtē, kad rezultatīvs metiens padevās viesu komandas uzbrucējam Kirilam Klopovam. “Rīga” vārtos Niklāvs Rauza tika galā ar 28 pretinieku metieniem.

Aigara Ciprusa vadītā komanda pēdējās desmit spēlēs guvusi tikai divus panākumus un trīs kārtas pirms čempionāta pamatturnīra noslēguma ar 46 punktiem 61 cīņā Rietumu konferences kopvērtējumā ierindojas 13. pozīcijā 17 vienību konkurencē.

“Rīga” un “Chaika” vienības rītvakar “Inbox.lv” ledus hallē Piņķos tiksies atkārtoti, bet MHL sezonu rīdzinieki noslēgs ar mačiem savā laukumā pret Maskavas apgabala “Atlanty” (4. un 5. martā).

Atgādinām, ka “Rīga” pirmajās piecās sezonās spēja sasniegt MHL “play-off”, tomēr sekojošajās četrās (ieskaitot šo) pēc kārtas galvaspilsētas klubam tas vairs nav izdevies.